1 nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Personel Alım ilanı

1 nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Personel Alım ilanı

1 nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Mülakat Sınavı ile Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 8 kişi olarak açıklandı. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

1 nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Sakarya Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklama Sözlü Sınav İle 1 kişi Dökümcü (Metal) 1 kişi Plastik Mamüller İmal İşçisi, 2 kişi Elektirikçi (Genel) 2 Kişi Bilgisayar İşletmeni ve Sıhhi Tesisatçı olarak toplam 8 kişi istihdam edileceği açıklandı.

1 Kişi Dökümcü Metal için Adaylarda aranan şartlar: Ortaoğretim mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Metalurji Teknolojisi alanı dallarından, Döküm, İzabe belgelerinden birine sahip olmaları gerekmektedir. İş Kur İlan 00003502254 no ile 29 Aralık 2016 tarihi mesai saati bitimine kadar İş Kur Üzerinden başvuru yapabilirler. KPSS P94 puan türünden puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

1 Kişi Plastik Mamülleri İmal için Adaylarda aranan şartlar: Ortaöğretim Kurumlarının Lastik Teknolojisi bölümü mezunu olmaları veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Plastik Teknolojisi alanı alt dallarından, Plastik İşlemeciliği, Plastik Kalıp belgelerinden birine sahip olmaları gerekmektedir. İş Kur İlan 00003502359 no ile 29 Aralık 2016 tarihi mesai saati bitimine kadar İş Kur Üzerinden başvuru yapabilirler. KPSS P94 puan türünden puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Sakarya iş ilanları kariyer.

2 Kişi Elektrikçi için Adaylarda aranan şartlar: Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmaları veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı Alt Dallarından, Elektrik Tesisatları Ve Pano Monitörlüğü, Endüstriyel Bakım Onarım, Yüksek Gerilim Sistemleri belgelerinden birine sahip olmaları gerekmektedir. İş Kur İlan 00003502400 no ile 29 Aralık 2016 tarihi mesai saati bitimine kadar İş Kur Üzerinden başvuru yapabilirler. KPSS P94 puan türünden puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

2 Kişi Sıhhi Tesisatçı için Adaylarda aranan şartlar: Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme Alanı Isıtma Sıhhi Tesisat, Isıtma Tesisat, Isıtma Ve Doğalgaz İç Tesisatçılığı, Isıtma Doğalgaz Şebeke Tesisatçılığı, Isıtma-Doğalgaz Yakıcı Cihazları Bakım Ve Onarım Bölümü mezunu olmaları veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı Isıtma ve Sıhhi Tesisat belgelerinden birine sahip olmaları gerekmektedir. İş Kur İlan 00003502488 no ile 29 Aralık 2016 tarihi mesai saati bitimine kadar İş Kur Üzerinden başvuru yapabilirler. KPSS P94 puan türünden puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

2 Kişi Bilgisayar İşletmeni için Adaylarda aranan şartlar: Ortaöğretim Kurumlarının Bilgisayar veya Bilişim Teknolojileri Bölümü mezunu olmaları veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar, Bilişim Teknolojileri Bilgisayar Kullanımı veya Ulaştırma Hizmetleri Lojistik Elemanı belgelerinden birine sahip olmaları gerekmektedir. İş Kur İlan 00003502439 no ile 29 Aralık 2016 tarihi mesai saati bitimine kadar İş Kur Üzerinden başvuru yapabilirler. KPSS P94 puan türünden puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar için istenen belgeler ve başvuru şekli: TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) Statüsünde olması gerekmektedir. Öğrenim Durumunu Gösterir belge, Nüfus cüzdan fotokopisi, Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru formu, Sağlık Raporu, 6 adet vesikalık resim, askerlik durum belgesi ve adli sicil belgesi olması gerekmektedir. Adaylar 29 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar şahsen müraacat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum