1 nci Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı Personel Alımı

1 nci Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı Personel Alımı

1. nci Motorlu Piyade Tugay komutanlığı kışla gazino Müdürlüğü personel alım ilanı 05 Mayıs 2017 de yayınladı. Alınacak Personel Sakarya adresinde çalışacaktır. Başvurular 15 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.

1. nci Motorlu Piyade Tugay komutanlığı kışla gazino Müdürlüğü Sakarya 05 Mayıs 2017 de personel alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 15 Mayıs 2017 de sona erecektir.

1 kişi Stevard (Bulaşıkçı) için şartlar: Ortaöğretim lise ve dengi mezunu olması ve KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003755689 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personellere 1 veya 2 kat brüt asgari ücret maaş verilecektir. İş Kurumu üzerinden başvurulacak ilana 15 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P94 puan türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar 1 nci motorlu piyade komutanlığı Sakarya’da istihdam edilecek olup çalışma ve başvuru adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 15 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.