10 Bin Polis Alımı Sonuçları Açıklandı

10 Bin Polis Alımı Sonuçları Açıklandı

11 Mayıs 2017 Tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı Tarafından Yapılan Yazılı Açıklamaya Göre PÖH 19.Dönem POMEM (Özel Harekat) sınav sonucları açıklandı. İşte Polis Akakemisi Başkanlığı 'nca www.pa.edu.tr internet sitesinden yapılan yazılı resmi açıklama.

Polis Akademisi Başkanlığı 'ndan 11 Mayıs 2017 tarihinde yapılan yazılı açıklama.

Özel Harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere 19. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine alınacak öğrencileri belirlemek üzere yapılan 19. Dönem POMEM Özel Harekat Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonucunda 10.000 erkek aday Polis Meslek Eğitim Merkezlerine planlanmıştır.

Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.