10 Kuruma Yeni Memur İşçi Personel Alımları Bugün Açıklandı (21 Eylül)

10 Kuruma Yeni Memur İşçi Personel Alımları Bugün Açıklandı (21 Eylül)

Dokuz kamu kurum ve kuruluşuna yeni memur, işçi, personel alımları açıklandı. İşte tüm detaylar.

Altıeylül Belediyesi, Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi, ÇSGB, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Melikgazi Belediyesi, İncirliova Belediyesi, GSB, Diyanet, Kozcağız Belediyesi ve İŞKUR olmak üzere 10 kamu kurumuna 21 Eylül Salı günü itibarıyla YENİ KAMU PERSONEL, MEMUR, İŞÇİ alımları yayımlandı.

10 kamu kurumu personel alımları başvuru kontenjanları

  • Altıeylül Belediyesi Sürekli Kadro En Az Lise 8 Güvenlik Alımı,
  • Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sınavsız 4 Personel Alımı,
  • ÇSGB Yüksek Maaşla 12 Sözleşmeli Personel Alımı,
  • Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli 3 Personel Alımı,
  • Melikgazi Belediyesi En Az İlkokul Mezunu Daimi Kadro 50 Yaş Sınır 110 Personel Alımı,
  • İncirliova Belediyesi Daimi Kadroda 60 Yaş Sınır 12 Temizlik İşçisi alımı,
  • GSB-Diyanet-Belediye 39 Personel Alımı,
  • İŞKUR KPSS Şartsız Yeni 2 Danışman Personel Alımı olmak üzere 9 kamu kurumu yeni memur, işçi, personel alımları başladı.

Altıeylül Belediyesi Sürekli Kadro En Az Lise 8 Güvenlik Alımı

Balıkesir ili Altıeylül Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda 8 Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Adaylar başvurularını 21 Eylül 2021 tarihine kadar (21 Eylül dahil) başvurularını yapacaklardır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sınavsız 4 Personel Alımı Resmi Gazete’de Yayımlandı

Kamu üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda sınavsız KPSS puan sıralamasına göre personel alımı yapılacağı açıklandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız sözleşmeli 4 personel alınacağı duyuruldu.

1 Büro Personeli, 2 Diğer Sağlık Personeli ve 1 Sağlık Teknikeri alınacak. Adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü (21 Eylül 2021) takip eden 15 gün içinde yapacaklardır.

ÇSGB Yüksek Maaşla 12 Sözleşmeli Personel Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda 12 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 sözleşmeli bilişim personeli alınacağı açıklandı. Adaylar başvurularını 11 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli 3 Personel Alımı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır. 2 .NET Yazılım Uzmanı ve 1 Sistem Uzmanı alınacak. Adaylar başvurularını 6 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Melikgazi Belediyesi En Az İlkokul Mezunu Daimi Kadro 50 Yaş Sınır 110 Personel Alımı

Kayseri Melikgazi Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 110 personel alınacaktır. 2 Elektrikçi, 2 Arazöz Şoförü, 1 İş Makineleri Operatörü ve 105 Beden İşçisi. Adaylar başvurularını 22 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını yapacaklardır.

İncirliova Belediyesi Daimi Kadroda 60 Yaş Sınır 12 Temizlik İşçisi Alınıyor

Aydın İncirliova Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda en az ilkokul mezunu 12 Temizlik İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı olmayıp yaş sınır 60 olarak belirlenmiştir. Adaylar başvurularını 21 – 22 Eylül 2021 tarihleri arasında başvurularını yapacaklardır.

GSB-Diyanet-Belediye 39 Personel Alımı İŞKUR’da (TYP 2021)

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kozcağız Belediye Başkanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 39 Temizlik Personeli alınacaktır. Alınacak personeller 2021 TYP alımları kapsamında Kamusal Altyapının Yenilenmesi, Park Düzenlemesi ve Çevre Temizliği Personeli olarak görev yapacaklardır. Adaylar tarafından başvurular 25 Eylül 2021 tarihine kadar yapılacaktır.

İŞKUR KPSS Şartsız Yeni 2 Danışman Personel Alımı Başladı

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan İŞKUR bünyesinde yeni İSTAP bireysel danışman personel alımı başvuru ilanı yayımlandı.

Adaylar aşağıdaki başvuru kılavuzunda yer alan ve başvurulan alana dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 5 Ekim 2021 tarihine kadar e-posta ile veya elden ulaştırılması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum