100 Personel İlanı THY Kariyer

100 Personel İlanı THY Kariyer

Türk Hava Yolları 100 Personel alınacağını duyurdu. Yapılan duyuruya göre bilgi teknolojileri alanında çalışacak, prensiplere uygun koordinasyon yeteneğine sahip, motivasyonu pozitif olan adaylar arasında seçilecek olup detaylar haberimizde...

Türk Hava Yolları Anonim Şirketi tarafından alınacak 100 personel duyurusuna göre kriterler belirlenmiş olup, kriterlere uygun adaylar başvuruda buluna bileceklerdir.

Başvuruda bulunacak adaylar: Seyahat engeli bulunmamak, proje teminlerinde görev yapabilecek ve uluslar arası projelerde göreve gitmek. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, erkek adaylar askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli bulunmak, 657 Sayılı Devlet Memurluğunda Arşiv yönetmeliğine uymak, adli sicili temiz bulunması.

Başvuracak Adaylar: Üniversitelerin ilgili bölümü olan Bilgisayar bilimi ve mühendisliği, Adli bilişim mühendisliği, Bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, Bilgisayar bilimleri mühendisli, Bilgisayar, Bilgisayar ve enformasyon, Elektronik ve haberleşme mühendisli, Endüstri mühendisliği, Yazılım mühendisliği, Enformatik.

Grafik tasarımı, istatistik ve bilgisayar bilimleri, Telekomünikasyon mühendisliği, Yönetim bilişim sistemleri, Görsel iletişim, Mekatronik mühendisliği, Matematik mühendisliği, İşletme enformatiği mühendisliği, Üretim sistemleri mühendisliği, Makine mühendisliği, istatistik bilgisayar mühendisliği, Kontrol ve otomasyon mühendisliği, Yazılım Mühendisliği,  Endüstri ürünleri tasarımı, Enformasyon teknolojileri bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olma ve yurt dışı üniversitelerin YÖK denklik belgelerini ibraz etme zorunluluğu bulunmaktadır.

Ayrıca dil seviyesinin 13 Mart 2015 tarihine kadar alınmış belgeler ile IELTS ( academic 6.5 ) seviyesinde – ( YDS 75 ) – ( TOEFL IBT 79 ) seviyelerinde olması gerekmekte. Bu belgeleri olmayan adaylar Türk Hava Yolları A.O yapacağı dil seviye ölçme sınavından başarılı olması.

Başvuruda bulunma şekli:  Başvuruda bulunacak adaylar 657 sayılı Devlet Memurları kanununun 48 maddesi gereği yüz kızartıcı her hangi bir suçtan 6 aydan fazla hapis yatmamış olması, Arşiv yönetmeliği gereği inceleme ve soruşturmada her hangi bir örgüte dahil olmadığı ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma şartı ile başvuruda buluna bilirler.

Başvuracak adaylar 03 Nisan 2017 tarihinde mesai bitimine kadar başvuruda bulunabileceklerdir. Yapılan ilanda 100 işçi personel istihdamı gerçekleşecek olup yazılı ve sözlü sınavını kazanan adayların en az üç katı kadar adaylar davet edilecekler. Davet edilen adayların içerisinde 100 kişi kalacak şekilde en az notu alandan başlanarak 100 kişi kalacak şekilde elenecekler.

Bu elemelerden sonra mülakat süreci başlayacak olup kısa süre içerisinde 100 personel alımı yapılmış olacak. Göreve başlayacak adayların çalışma yeri olarak İstanbul olarak belirlenmiş ancak THY ihtiyaç duyduğu zaman operasyonlarının bulunduğu tüm yerlerde görev verilebilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.