11. Dereceden Kadrolu Zabıta Memuru İlanı Resmi Gazete’de

11. Dereceden Kadrolu Zabıta Memuru İlanı Resmi Gazete’de

Kadrolu kamu personeli alım ilanlarına yeni duyurular eklenmeye devam ediyor. Yayımlanan son istihdam ilanlarına göre belediye tarafından KPSS 60 puan şartı ile görevlendirme yapılacaktır. Resmi Gazete başvuru kılavuzu ve detaylar haberimizde…

Kamu personeli alım süreçleri kapsamında Resmi Gazete aracılığı ile güncel görevlendirmeler yapılmaya devam ediyor. İlan edilen son başvuru kılavuzlarında yer alan bilgilere göre adayların yapacakları başvuru işlemleri gelecek ay başlayacak.

Çankırı İş İlanları

İç Anadolu Bölgesinde yerel yönetimler kapsamında yaptığı istihdamlar ile duyuru metinlerini hazırlayan Çankırı iş ilanları dahilinde güncel bir istihdam ilanı yayımlanırken; başvuru sürecinde hak kazanan adayların ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti veren Çankırı İli Yaylakent Belediye Başkanlığı dahilinde görevlendirilecekleri açıklandı.

Unvan Bilgileri Belli Oldu

Çankırı İli Yaylakent Belediye Başkanlığı dahilinde gerçekleştirilecek olan kamu personeli alımında görevlendirilecek olan adayların kadrolu memur statüsünde istihdam edileceği beyan edilirken; 11. Dereceden kadrolu ve GİH sınıfı statüsünde özlük hakları teslim edileceği açıklandı.

Tek kişilik alım için çıkılan ilana başvuru yapacak olan adayların Zabıta Memuru unvanı ile görevlendirilmek üzere işlem yapabileceği beyan edildi.

Başvurular Nisan Ayında Başlıyor!

Kamu personeli alımı için ilgili başvuru süreci 2021 Nisan ayında başlıyor. Başvuru kılavuzunda beyan edilen tarih bilgilerine göre; 14 Nisan 2021 tarihinde başlayacak işlemler için son başvuru tarihi 16 Nisan 2021 olarak açıklandı.

İlgili işlemler şahsen yapılacaktır. Adayların başvuru kılavuzunda talep edilen evraklar ile başvuru tarihlerinde mesai saatleri içerisinde Yaylakent Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No: 92 Orta/Çankırı adresinden şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Posta yolu veya online yapılan işlemler geçersiz sayılacaktır.

Hak kazanan adayın tespit edilmesi için 3 Mayıs 2021 tarihinde sınav uygulaması yapılacak olup; Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No: 92 Orta/Çankırı Belediye Hizmet Binasında sınav işlemleri alınacaktır.

Başvuru Şartları

Çankırı İli Yaylakent Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru alımı için adayların herhangi bir Ön lisans programından mezun olmak şartına uygun olması ve ayrıca en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması geremektedir.

KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum