11 Kamu Kurumuna Sözleşmeli Kadrolu 783 Memur Alımı Yarın Başlıyor

11 Kamu Kurumuna Sözleşmeli Kadrolu 783 Memur Alımı Yarın Başlıyor

Kültür ve Turizm, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlıkları, SPK, DİB, AFAD, Türk Patent, Kaski, Kadıköy, Bahçelievler, Sancaktepe ile Esenler Belediyelerine bu Pazartesi itibarıyla memur personel alımları başlıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sermaye Piyasası Kurulu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu, AFAD, Kadıköy Belediyesi, Bahçelievler Belediyesi, Sancaktepe Belediyesi, Esenler Belediyesi, Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde 783 Kadrolu ve sözleşmeli memur alımı 23 Ocak 2023 itibarıyla bu PAZARTESİ başlıyor. İşte tüm Bakanlık, kurum ve kuruluşlara dair yarın başlayacak süreçlere dair tüm ayrıntıları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu personel alımı kontenjan dağılımı

 • Kültür ve Turizm Bakanlığı 171 memur alımı,
 • Sermaye Piyasası Kurulu 57 memur alımı,
 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 10 memur alımı,
 • Diyanet İşleri Başkanlığı 350 memur alımı,
 • Türk Patent ve Marka Kurumu 3 memur alımı,
 • AFAD 43 memur alımı,
 • Kadıköy Belediyesi 11 memur alımı,
 • Bahçelievler Belediyesi 68 memur alımı,
 • Sancaktepe Belediyesi 25 memur alımı,
 • Esenler Belediyesi 25 memur alımı,
 • KASKİ 20 memur alımı olmak üzere783 kadronun tüm detayları şu şekildedir:

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 20 memur alımı

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü KASKİ bünyesinde kadrolu memur, mühendis ve tekniker alımı yapılacak. Başvurular bu Pazartesi başlıyor. Kamu personel alımı başvuruları kapsamında süreç 27 Ocak'a kadar devam edecek.10 Memur alımı için Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi ve İşletme Fakültesi lisans, 2 Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği lisans, 2 Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği lisans, 1 Mühendis alımı için Makine Mühendisliği lisans, 1 Mühendis alımı için Çevre Mühendisliği lisans, 1 Mühendis alımı için Bilgisayar Mühendisliği lisans, 1 Tekniker alımı için Harita, Harita Kadastro, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro önlisans, 1 Tekniker alımı için Elektrik veya Elektrik Teknolojisi önlisans, 1 Tekniker alımı için İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak şartları var. İşte başvurulara dair tüm detayları bulabileceğiniz haberimiz.

Esenler Belediyesi 25 memur alımı

İstanbul ili işi ilanları bünyesinde ikamet şartsız memur alımı yapılacak. Esenler Belediyesi için kadrolu zabıta alımı başvuruları bu Pazartesi başlıyor. Süreç 27 Ocak’a kadar devam edecek. Lise ve önlisans mezunları için yer alan kadro tüm detaylarını hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi 25 memur alımı

Sancaktepe Belediyesi bünyesinde kadrolu 25 zabıta memuru alımı yapılacak. Süreç 23 Ocak Pazartesi başlıyor. Lise, önlisans ve lisans mezunları için kadrolar var. Kamu memur atama başvuru tüm detaylarını hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz. Başvuru son tarihi 27 Ocak 2023'tür.

Bahçelievler Belediye 68 memur alımı

Bahçelievler Belediyesi bünyesinde 68 memur alımı yapılacak. İstanbul ili iş ilanları kapsamında ikamet şartsız başvurular 23 Ocak ile 27 Ocak 2023 tarihleri arasında olacak. Memur, mühendis, peyzaj mimarı, zabıta memuru alımlarına dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi 11 memur alımı

Kadıköy Belediyesi bünyesinde kadrolu 11 memur alımı yapılacak. Açıktan zabıta alımları için süreç bu Pazartesi başlayıp 29 Ocak'a kadar sürecek. 6 ve 8. derece kadrolar için önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir. İşte tüm detayların yer aldığı yazımız.

AFAD 43 memur alımı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD bünyesinde kadrolu 43 memur alımı yapılacak. 43 Afet ve Acil Durum Yönetimi Uzman Yardımcısı alımı için lisans İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olmak gerekiyor. Başvurular bu Pazartesi başlayacak ve 30 Ocak'a kadar devam edecek. Hemen bu yazımızdan gerekli tüm detayları bulabilirsiniz.

Türk Patent ve Marka Kurumu 3 memur alımı

Türk Patent ve Marka Kurumu bünyesinde 3 kamu personel alımı bu Pazartesi başlıyor. KPSS 60 puan şartı ile aşağıdaki yazımızda yer alan lisans bölümü mezunları başvurabilecek. Süreç 6 Şubat'a kadar devam edecek. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı yazımız.

Diyanet İşleri Başkanlığı 350 memur alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı DİB bünyesinde kurum içi "naklen" olmak üzere 350 kamu personeli alımı yapılacak. GİH sınıfı kadrolu memur alımı için süreç 23 Ocak ile 3 Şubat tarihlerinde olacak. İşte tüm detayların yer aldığı haberimiz:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 10 memur alımı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde kadrolu 10 memur alımı yapılacak. Müfettiş Yardımcılığı kadrolarına Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi mezunları başvurabilecek. 23 Ocak, bu Pazartesi başlayacak süreç 3 Şubat'a kadar devam edecek. İşte tüm detayları bulabileceğiniz yazımız:

Sermaye Piyasası Kurulu 57 memur alımı

Sermaye Piyasası Kurulu SPK bünyesinde farklı branşlarda 57 kamu personel alımı yapıalcak. 18 Memur, 10 Koruma ve Güvenlik Memuru, 6 Şoför, Teknik Hizmetler sınıfında bulunan 1 Tekniker, 5 Teknisyen ile Yardımcı Hizmetler sınıfında bulunan 2 Aşçı ve 15 Hizmetli alımı için süreç bu Pazartesi başlıyor. Adaylar 6 Şubat'a kadar iş ve işlemlerini yapabilecek. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı yazımız:

Kültür ve Turizm Bakanlığı 171 memur alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde 34 şehir için 171 kamu personel alımı başvuruları bu Pazartesi başlıyor. Adaylar 6 Şubat'a kadar iş ve işlemlerini yapabilecek. Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Şoför, Temizlik Personeli alımı tüm detaylarını hemen bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum