11 Kamu Kurumuna Yeni Personel Alımı Bugün Açıklandı “18 Ekim”

11 Kamu Kurumuna Yeni Personel Alımı Bugün Açıklandı “18 Ekim”

Kamuya yeni memur, işçi, personel alımları bünyesinde başvurular alınacak. İşte yeni memur alımı kurumları ve tüm detaylar.

18 Ekim 2021 tarihi itibarıyla Gümüşova Belediyesi, İl Özel İdare, Tarım Bakanlığı, KOSGEB, Milli Eğitim Bakanlığı, Samsun Üniversitesi, Konya Teknik Üniversitesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İncirliova Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çok sayıda yeni KAMU PERSONEL ALIMI bugün açıklandı ve süreç başladı. İşte detaylar ve kurumların tüm detayları.

Kamu Personel Alımı Bugünün İlanları

 • Gümüşova Belediyesi en az ortaokul sürekli kadro vasıfsız işçi alımı,
 • İl Özel İdare Müdürlüğü tekniker alımı,
 • Tarım Bakanlığı en az ortaokul mezun tarım işçisi alımı,
 • KOSGEB sözleşmeli kamu personel alımı,
 • Milli Eğitim Bakanlığı okuryazar daimi kadro vasıfsız işçi alımı
 • Samsun Üniversitesi en az ortaokul sürekli kadro 9 işçi alımı,
 • Konya Teknik Üniversitesi sınavsız en az lise 17 personel alımı,
 • Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kadrolu en az lise 40 güvenlik ve temizlik personeli alımı,
 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi sürekli kadro KPSS yok 13 personel alımı,
 • İncirliova Belediyesi en az ilkokul 50 yaş sınır daimi kadro operatör alımı,
 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi sürekli kadro 5 büro memuru alımı,
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS-ikamet şartsız daimi büro elemanı alımı başladı. İşte tüm kontenjanlar.

Gümüşova Belediyesi En Az Ortaokul Sürekli Kadro Vasıfsız İşçi Alımı

Düzce ili Gümüşova Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 4 Beden İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS ve üst yaş sınırı yoktur. Gümüşova Belediyesi Personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 20 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

İl Özel İdare Müdürlüğü tekniker alımı

Afyonkarahisar İl Özel İdare Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda 1 Bilgisayar Teknikeri alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı olmayıp yaş sınırı 40 olarak belirlenmiştir. İl özel İdare Müdürlüğü Personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 22 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Tarım Bakanlığı En Az Ortaokul Mezun tarım İşçisi Alımı

Tarım Bakanlığına bağlı GAP Uluslararası Tarımsal Araştırma Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 1 Tarım İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı aranmamaktadır. Tarım Bakanlığı personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 22 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

KOSGEB Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Bugün Başladı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB 2 adet sözleşmeli bilişim personeli sınav duyurusu yayımlandı. Adaylar başvurularını KOSGEB internet adresinde bulunan Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu’nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle istenilen belgelerle birlikte en geç 05 Kasım 2021 tarihine kadar yapmaları gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Okuryazar Daimi Kadro Vasıfsız İşçi Alımı

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 3 Beden İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı aranmamaktadır. Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 22 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Samsun Üniversitesi En Az Ortaokul Sürekli Kadro 9 İşçi Alımı Açıklandı

Samsun Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 9 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Samsun Üniversitesi personel alımında unvan ve sayılar: 1 Sıhhi Tesisatçı, 1 Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), 3 Bahçe Bakım Elemanı, 2 Beden İşçisi, 1 İnşaat Boyacısı/Boyacı ve 1 Elektrikçi. Samsun Üniversitesi personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 22 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Konya Teknik Üniversitesi Sınavsız En Az Lise 17 Personel Alımı

Konya Teknik Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az Lise mezunu 17 Güvenlik ve Destek Personeli alınacaktır. Personel alımında yazılı-sözlü sınav ve ikamet şartı yoktur. Konya Teknik Üniversitesi Personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü (18 Ekim 2021) takip eden 15 gün içinde yapacaklardır.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kadrolu En Az Lise 40 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bünyesinde 20 temizlik görevlisi alımı ile 20 güvenlik personeli alımı için başvurular bugün başladı. Kamu üniversitesi 40 kadrolu işçi alımı süreci ve tüm şartları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Adaylar, başvurularını Ankara İşkur İl Müdürlüğüne şahsen veya İşkur internet sitesi üzerinden 18-22 Ekim 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Her aday, ilan edilen kadrolardan yalnızca bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sürekli Kadro KPSS Yok 13 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda 13 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel alımı için başvuruda süre: Adaylar başvurularını 18 – 20 – 21 - 22 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

İncirliova Belediyesi En Az İlkokul 50 Yaş Sınır Daimi Kadro Operatör Alımı

Aydın ili İncirliova Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda 1 Kepçe Operatörü alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı olmayıp yaş sınırı 50 olarak belirtilmiştir. İncirliova Belediyesi Personel alımı için başvuruda süre: Adaylar başvurularını 18 - 19 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sürekli Kadro 5 Büro Memuru Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadro 5 Büro Personeli alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. İBB Personel alımı için başvuruda süre: Adaylar başvurularını 18 – 20 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS-İkamet Şartsız Daimi Büro Elemanı Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda 1 Büro Elemanı alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru zamanı:Adaylar başvurularını 18 – 20 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum