12 Kurum Binlerce Kamu Personeli Alımı

12 Kurum Binlerce Kamu Personeli Alımı

21 Ağustos 2017 tarihinden itibaren yayınlanan ilanlar incelendiğinde 12 kurumun binlerce kamu personeli alımı yapacağı belirlendi. Son başvuru tarihleri ilandan ilana farklılık göstermekle beraber adaylarda aranan şartlar da değişiklik göstermektedir. İş

21 Ağustos 2017 Pazartesi tarihi itibariyle yayınlanan kamu personeli alımı ilanları incelendiğinde 12 kurumun binlerce personel alımı yapılacağı belirlendi.

Milli Savunma Bakanlığı erkek ve kadın adayların başvuru yapabileceği ve en az ilköğretim adayların başvuru yapabileceği sözleşmeli er, uzman erbaş, astsubay ve subay alım ilanları yayınladı. Subay ve astsubay alımları için son başvuru tarihleri 11 Eylül, uzman erbaş ve sözleşmeli er alımları için 30 Eylül olarak belirlenmiştir. 

Zafer Kalkınma Ajansı 10 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Seyahat engeli bulunmayan 9 Uzman Personel ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır.

Manisa Demirci Belediyesi en az ilköğretim ve en fazla lise mezunu adayların başvuru yapabileceği makam şoförü alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 olarak belirtildi.

Çankırı Yaylakent Belediyesi ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği kepçe operatörü, beden işçisi ve otobüs kaptanı alımı yamaktadır. Başvurular 31 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir.

Kamu Denetçiliği Kurumu lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kamu personeli alımları yapıyor. Kamu Denetçiliği Kurumu personel alımı için son başvuru tarihi 19 Eylül 2017 olarak belirtilmiştir.

Antalya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur alımı gerçekleştiriyor. Adayların başvuru yapabilmesi için 2016 yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Tokat ve İstanbul Belediyeleri memur alımı yapıyor. İstanbul Kadıköy Belediyesi için son başvuru tarihi 25 Ağustos, Tokat Pazar Belediyesi için son başvuru tarihi 15 Eylül olarak belirtilmiştir.

Sakarya Serdivan Belediyesi 1 mimar alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 olarak belirtildi.

Hakkari Üniversitesi yayınladığı personel alımı ilanında iç denetçi alımı yapacağını duyurdu. İç denetçi alımına başvuru yapabilmek için Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak gerekmektedir.

Samsun, Antalya ve Ankara Devlet Opera ve Balesi kamu personeli alımı yapmaktadırlar. İlköğretim ve lise mezunu adayların başvuru yapabileceği kamu personeli alımlarında adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır.

Çanakkale Belediyesi TOROAS Katı Atık Yönetim Birliği Şoför personel alımı yapmaktadır. Başvurular 5 Eylül 2017 tarihinde sona erecek olup ilana en az ilköğretim en fazla lisans mezunu adaylar başvuru yapabilmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.