13 Farklı Unvanda Sözleşmeli 100 Hastane Personeli Alımı (İkamet Şartsız)

13 Farklı Unvanda Sözleşmeli 100 Hastane Personeli Alımı (İkamet Şartsız)

Açıktan ve sözleşmeli olmak üzere 13 farklı unvandan başvuru yapılabilecek memur alımı süreci tamamlanıyor. 100 hastane personeli alımı tüm detaylarını ve başvurularını bu yazımızda hazırladık.

Kamu hastanesine sözleşmeli ve yeni personel alımı kapsamında 100 kadro için süreç tamamlanıyor. Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından iki farklı ilanla 100 hastane personeli alımı sona eriyor. 100 psikolog, diyetisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, sağlık teknikeri, kütüphaneci, tekniker, destek personeli “şoför-bahçıvan-temizlik-bakım onarım”, mühendis, büro personeli ile avukat alımı yapılıyor. Açıktan 27 kadroya personel alımı ile yazılı ve sözlü sınavsız 73 kadroya sözleşmeli personel ataması gerçekleştirilecek. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Başvuru için adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, askerlikle ilişiği olmaması, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alıyor olmaması, çeşitli KHK ile kamudan çıkarılmaması ile 30 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

Uludağ Üniversitesi personeli alımı mezuniyetler

14 destek personeli (erkek hastabakıcı) alımına liselerin hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği KPSS 65 puanla başvuru yapılabilir.

13 sağlık teknikeri (ameliyathane teknikeri) alımına kadın-erkek olmak üzere ameliyathane teknikerliği, cerrahi teknikerliği, ameliyathane hizmetleri, cerrahi önlisans mezunları KPSS 65 puanla başvuru yapılabilir.

Rektörlük personeli alımı mezuniyetler

1 avukat alımına KPSSP3 60 kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Hukuk lisans mezunu olmak gerekiyor.

8 büro personeli alımına KPSSP3 (60 puan ve üzeri) kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Muhasebe, muhasebe bilgi sistemleri, muhasebe ve finansal yönetim, muhasebe ve finans yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, işletme, çalışma ekonomisi, iktisat, ekonometri ve maliye lisans mezunu olmak gerekiyor.

2 büro personeli alımına KPSSP93 60 puan ile kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı önlisans mezunu olmak gerekiyor.

2 büro personeli alımına KPSSP93 60 puan ile kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasebe ve vergi uygulamaları önlisans mezunu olmak gerekiyor.

16 koruma ve güvenlik görevlisi alımına KPSSP93 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir.

2 koruma ve güvenlik görevlisi alımına KPSSP93 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir.

1 diyetisyen alımına KPSSP3 60 kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Beslenme ve diyetetik lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 psikolog alımına KPSSP3 60 kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Psikoloji lisans mezunu olmak gerekiyor.

3 sağlık teknikeri alımına KPSSP93 60 puan ile kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Laborant ve veteriner sağlık, veteriner sağlık teknikerliği önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 sağlık teknikeri alım alımına kpssp93 60 puan ile kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Radyoloji, tıbbi görüntüleme teknikleri önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 mühendis alımına KPSSP3 (60 puan ve üzeri) kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Çevre mühendisliği lisans mezunu olmak gerekiyor.

2 kütüphaneci alımına KPSSP3 (60 puan ve üzeri) kadın veya erkek adaylar başvurabilir. bilgi ve belge yönetimi, dokümantasyon ve enformasyon, arşivcilik, kütüphanecilik, kütüphanecilik ve bilgi çalışmaları lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 tekniker alımına KPSSP93 60 puan ile kadın veya erkek adaylar başvurabilir. Gıda kalite ve sağlık kontrol, gıda kalitesi ve sağlık kontrolü, gıda kalite kontrolü ve analizi önlisans mezunu olmak gerekiyor.

2 tekniker alımına KPSSP93 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Elektrik teknolojisi önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 tekniker alımına KPSSP93 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. İnşaat teknolojisi önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 tekniker alımına KPSSP93 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Makina önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 teknisyen alımına KPSSP94 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Mesleki ve teknik liselerin elektrik-elektronik teknolojisi alanı ve dallarından mezun olanlar başvurabilir.

1 teknisyen alımına KPSSP94 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Mesleki ve teknik liselerin tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı ve dallarından mezun olanlar başvurabilir.

1 destek personeli (şoför) alımına KPSSP94 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor. c ve d sınıfı sürücü belgesine ve src2 ve/veya src4 belgesine sahip olmak,(eski sürücü belgesi olarak e sınıfı),

5 destek personeli (bahçıvan) alımına KPSSP94 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Mesleki ve teknik liselerin tarım alanı ve dallarından mezun olanlar başvurabilir.

5 destek personeli (temizlik) alımına KPSSP94 60 puan ile kadın adaylar başvurabilir. Lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor.

10 destek personeli (temizlik) alımına KPSSP94 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor.

3 destek personeli (bakım onarım) alımına KPSSP94 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Mesleki ve teknik liselerin mobilya ve iç mekan tasarımı alanı ve dallarından mezun olanlar başvurabilir.

1 destek personeli (bakım onarım) alımına KPSSP94 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Mesleki ve teknik liselerin grafik ve fotoğraf alanı ve dalları veya matbaa teknolojisi alanı - reprodüksiyon ve klişe dalından,

1 destek personeli (bakım onarım) alımına KPSSP94 60 puan ile erkek adaylar başvurabilir. Mesleki ve teknik liselerin inşaat teknolojisi alanı ve dallarından mezun olmak gerekmektedir. İşte sürece dair tüm detaylar.

Sözleşmeli hastane personeli alımı başvuru süreci

Bursa Uludağ Üniversitesi sözleşmeli 73 kadro ile 27 kadro olmak üzere toplam 100 memur alımı için başvurular şahsen ve ikamet şartsız olacak. Süreç 22 Temmuz 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilir. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bursa-personel-alimlari.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum