13 Kuruma Kamu Personel Alımı İş İlanları Yayımlandı! Ortaokul Lise MYO Lisans

13 Kuruma Kamu Personel Alımı İş İlanları Yayımlandı! Ortaokul Lise MYO Lisans

13 kamu kurum ve kuruluşuna yeni ve güncel kamu personel alımı iş ilanları yayımlandı. En az ortaokul olmak üzere, lise, lisans ve önlisans mezunları başvurabiliyor. İşte sürece dair gerekli tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Türkiye İş Kurumu, Kemaliye Belediyesi, Şenyurt Belediyesi, Sağlık Bakanlığı, Burdur Belediyesi, TAİ, Devlet Su İşleri, Dışişleri Bakanlığı, Fırat Üniversitesi, GÖÇ İdaresi Başkanlığı, Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından yeni kamu personel alımı başvuru ilanları yayımlandı. En az ortaokul olmak üzere ortaöğretim mezunu, lisans mezunu, önlisans mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. İşte branşlar ve kurumlar bazında tüm detaylar:

Kamu personel alımı iş ilanları kurumlar tam liste

 • Türkiye İş Kurumu 200 memur alımı,
 • Kemaliye - Şenyurt Belediyesi memur alımı,
 • Sağlık Bakanlığı 2022/2. dönem personel alımı,
 • Burdur Belediyesi 22 işçi alımı,
 • TAİ astronot adayı alımı,
 • Devlet Su İşleri DSİ personel alımı,
 • Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli 3 memur alımı,
 • Fırat Üniversitesi 34 memur alımı,
 • GÖÇ İdaresi 60 kamu işçisi alımı,
 • Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı 2 unvanda personel alımı,
 • Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 10 memur alımı,
 • Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 12 kamu personel alımı için yeni kadrolar açıklandı. İşte kurumlara dair tüm detaylar:

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 12 kamu personel alımı

Kamuya yeni 12 memur alımı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde açıklandı. Hemşire alımı başvuruları alınmaya başladı. Sözleşmeli ve KPSS puan sırasına göre mülakatsız atama yapılacak. 12 hemşire alımı için hemşirelik fakültesi, sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü, hemşirelik yüksekokulu veya sağlık yüksekokulu hemşirelik bölümü mezunu olmak gerekiyor. İşte diğer şartlar ve tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 10 memur alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli 10 yeni kamu personel alımı açıklandı. En az lise mezunları olmak üzere önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Tekniker, büro personeli, diyetisyen, psikolog ile eczacı alımı başvuruları ve tüm detayları hemen bu haberimizden inceleyebilirsiniz.

Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı 2 unvanda personel alımı

Tuzla "Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı" bünyesinde iki farklı unvanda olmak üzere en az ortaokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ilan yayımlandı. 18-35 yaş şartı ile başvuru yapılabilecektir. İnşaat ustası alımı ile elektrikçi alımı için en az lise en fazla lise mezunu adaylar başvurabilir. İşte sürece dair detayların yer aldığı haberimiz.

GÖÇ İdaresi kamu işçisi alımı yapacak

GÖÇ İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde en az ortaokul mezunları başvuru yapabilecektir. Sürekli kadro 60 temizlik personeli alımı başvuru süreci ve tüm detayları hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz. 18-30 yaş adayların başvuru yapabileceği daimi işçi alımı kadrosu için tüm detaylar şu şekildedir:

Fırat Üniversitesi 34 memur alımı

Kamu üniversitesi bünyesinde en az lise mezunu olmak üzere, lisans ve önlisans mezunlarının başvurabileceği memur alımı başladı. KPSS puan sırasına göre mülakatsız memur atama sürecine dair detaylar belli oldu. Üniversite hastanesine hemşire, psikolog, sağlık teknikeri, destek personeli ve koruma güvenlik personeli alımı yapılacak. İşte tüm detayları bulabileceğiniz tüm detaylar.

Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli 3 memur alımı

 Dışişleri Bakanlığı tarafından KPSS puan sırasına göre sözleşmeli 3 kamu personel alımı başladı. Adayların başvuru için ilanda yer alan lise bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Hemen bu haberimizden tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz. İşte tüm detaylar:

Devlet Su İşleri DSİ personel alımı

Devlet Su İşleri 3 unvanda yeni kamu işçi alımı başladı. DSİ 3 kamu personeli işçi alımı için en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor. Daimi kadro 40 yaş sınır işçi kadrolarında 1 beden işçisi, 1 inşaat boyacısı ile 1 bahçıvan alımı yapıyor. İşte sürece dair gerekli başvuru hususlarının yer aldığı kılavuz:

TAİ astronot adayı alımı başladı

İlk Türk astronot alımı için başvurular alınmaya başladı. 44 yaşındaki adaylar da başvuru yapabilecek. İlgili lisans mezunu adaylar gerekli diğer tüm şartları taşımak koşuluyla başvuru yapabileceklerdir. İşte sürece dair online başvuru ekranının da yer aldığı sürece dair detaylar:

Burdur Belediyesi 22 işçi alımı

Burdur Belediye Başkanlığı tarafından 22 kamu işçi alımı başladı. En az ortaokul işçi alımı için 45 yaş sınır bulunmaktadır. 2 farklı unvanda 22 kamu işçi alımı başvuru sürecine dair detayları hemen aşağıdaki başvuru haberimizde inceleyebilirsiniz. 4 şoför ile 18 beden işçisi personel atama süreci ve detaylar işte şu şekildedir:

Sağlık Bakanlığı 2022/2. dönem personel alımı

Sağlık Bakanlığı bünyesinde 2022 yılı 2. Dönem kura ile atama duyurusu resmi gazetede yayımlandı. Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için ilk defa ve yeniden atama kura takvimi açıklandı. Başvurular 25 Mayıs itibarıyla başladı. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı başvuru takvimi haberimiz:

Kemaliye - Şenyurt Belediyesi memur alımı

2 Belediye Başkanlığı bünyesinde en az ortaokul mezunu personel atama başvuruları alınacak. Beden işçisi alımı ile çocuk bakıcısı alımı yapılacak. En az ortaokul mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. İŞKUR üzerinden başvuruları alınacak sürece dair gerekli tüm detayları bu haberimizde hemen inceleyebilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu 200 memur alımı

Türkiye İş Kurumu İŞKUR bünyesinde 56 farklı şehirde olmak üzere 200 sözleşmeli kamu memur alımı başvuruları açıklandı. İŞKUR memur alımı başvuru ekranı bugün açıldı. 200 kadroya 4/B sözleşmeli kamu personeli alımı süreci ve tüm detayları hemen aşağıdaki haberimizde inceleyebilirsiniz. 111 koruma ve güvenlik görevlisi alımı, 89 aşçı ve temizlik personeli alımı olmak üzere 200 kadroya başvurular 3 Haziran’a kadar yapılabilecektir. İşte detaylar:

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.