14 Kuruma 18.290 Kamu Personeli Alımı! Güncel Başvurular - Kontenjanlar

14 Kuruma 18.290 Kamu Personeli Alımı! Güncel Başvurular - Kontenjanlar

14 Kamu kurumu için 18 bin 290 kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. Kurum kurum kontenjanlar, başvurular ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur, işçi, personel alımları yapılıyor. Bu kapsamda “Karayolları Genel Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Karabük Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Dicle Üniversitesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Kocaeli Üniversitesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile Sağlık Bakanlığı” için olmak üzere 18 bin 290 kadroya MEMUR-İŞÇİ-PERSONEL alımı başvuruları alınıyor. Tüm GÜNCEL başvurular ve detaylar bu yazımızda.

Kamu personeli alımı başvuru kontenjanları

 • Sağlık Bakanlığı 10.900 işçi alımı,
 • Karayolları Genel Müdürlüğü 102 memur alımı,
 • Kültür ve Turizm Bakanlığı 165 memur alımı,
 • Karabük Üniversitesi 61 personel alımı,
 • İstanbul Üniversitesi 64 memur alımı,
 • Dicle Üniversitesi 194 personel alımı,
 • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 500 memur alımı,
 • MSB 105 memur alımı,
 • MEB 5.000 memur alımı,
 • Kocaeli Üniversitesi 165 memur alımı,
 • Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 177 memur alımı,
 • Gaziantep Üniversitesi 384 memur alımı,
 • Süleyman Demirel Üniversitesi 311 memur alımı,
 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi 162 memur alımı olmak üzere 14 kamu kurumu için toplam 18 bin 290 kadro için güncel başvurular alınıyor. İşte sürece dair tüm ilan detayları:

Sağlık Bakanlığı 10.900 İşçi Alımı

81 ilde tüm kamu hastaneleri için güncel başvurular alınıyor. Temizlik Görevlisi 4.958, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) 3.386, Klinik Destek Elemanı (Hastane) 747, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi 520, Elektrikçi (Genel) 279, İnşaat Boyacısı/Boyacı 195, Marangoz 130, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı 277, Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı 258, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı 150 olmak üzere 10.900 kadro için başvurular alınıyor. Süreç 27 Mart 2023’e kadar devam edecek. İşte tüm detayların yer aldığı yazımız.

Karayolları 102 Memur Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü KGM bünyesinde sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. 102 sözleşmeli memur alımı yapılacak. İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Jeofizik Mühendisi, Mimar, Şehir Plancısı, Avukat, İnşaat Teknikeri, Elektronik Teknikeri, Ulaştırma Teknikeri, Beton Teknikeri ile Büro Personeli kadroları var. KGM bünyesinde sözleşmeli 102 kamu personel alımı için süreç başladı. Adaylar KGM memur alımları için başvurularını 28 Mart’a kadar yapabileceklerdir. İşte tüm detayların yer aldığı yazımız:

Kültür ve Turizm Bakanlığı 165 Memur Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Bahçıvan, Temizlik Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Büro Personeli, Mühendis, Mimar alımı kadroları için 165 kadro var. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından güncel memur alımı için başvurular başladı. Bakanlık memur alımı başvuruları 31 Mart’a kadar devam edecek. Hemen bu yazımızdan gerekli tüm detayları inceleyebilirsiniz:

Karabük Üniversitesi 61 Personel Alımı

Karabük Üniversitesi tarafından mülakatsız büro personeli, destek personeli (şoför), destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, teknisyen, tekniker, mühendis, avukat, psikolog alımı yapılıyor. Karabük Üniversitesi memur alımı için adaylar başvurularını 6 Nisan’a kadar yapacaklar. İşte tüm detayların yer aldığı yazımmız:

İstanbul Üniversitesi 64 memur alımı

Kamu Üniversitesi bünyesinde 30 farklı branştan olmak üzere kamu personeli alımı başvuruları ve tüm süreci hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz. Adaylar İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa için memur alımı başvuruları 6 Nisan'a kadar online olarak yapılabilecek. İşte gerekli tüm detayları ve sürecin yer aldığı yazımız:

Dicle Üniversitesi 194 personel alım

Dicle Üniversitesi bünyesinde lise, önlisans ve lisans yeni 194 kamu personeli alımı yapılıyor. Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Tekniker, Teknisyen, Destek Personeli, Diyetisyen, Laborant, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Ebe, Hemşire, Biolog, Dicle Üniversitesi 194 kamu personel alımı başvuruları bugün başladı. Adaylar 2 Nisan 2023 tarihine kadar yapabilirler. İşte tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 500 Memur Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından güncel 500 memur alımı yapılacak. Memur alımı başvuru kontenjan dağılımı: 223 İnşaat Mühendisi, 25 Harita Mühendisi, 35 Makine Mühendisi, 35 Elektrik - Elektronik Mühendisi, 35 Çevre Mühendisi, 20 Jeoloji Mühendisi, 20 Jeofizik Mühendisi, 33 Mimar, 25 Şehir Plancısı, 28 Avukat, 21 Uzman olmak üzere 500 kadro var. Başvurular 27 Mart 2023 Pazartesi günü sona erecek. İşte tüm detayların yer aldığı haberimiz:

Milli Savunma Bakanlığı 105 Memur Alımı

Milli savunma Bakanlığı MSB Genel Kurmay Başkanlığı ile Kuvvet Komutanlıkları “KKK-HKK-DKK” için milli savunma uzman yardımcılığı kadrolarına 80, silahlı kuvvetler uzman yardımcılığı kadrolarına ise 25 memur alımı başladı. Adaylar 24 Nisan 2023 tarihine kadar hemen bu yazımızdan tüm detayları inceleyebilir:

MEB 5.000 Memur Alım

KPSS 2023/4 tercih kılavuzu yayımlandı ve 5.000 kadro için başvurular başladı. MEB merkez teşkilatı için 250 Büro Personeli, 4 Avukat alımı, MEB taşra teşkilatı için de 4.000 büro personeli, 100 mühendis, 125 diyetisyen, 500 hemşire, 21 avukat alımı başladı. Süreç 30 Mart’a kadar devam edecek. Hemen bu yazımızda tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi 165 memur alımı

Kocaeli Üniversitesi 165 memur alımı yapılıyor. Hemşire, Sağlık Teknikeri, Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli alımları devam ediyor. KPSS'den tüm branşlar için en az 60 puan almak gerekmektedir. Adaylar 27 Mart 2023’e kadar başvuru yapabilir. İşte tüm detayların yer aldığı yazımız.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 177 memur alımı

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi en az lise 177 memur alımı yapıyor. Büro Personeli, Tekniker, Teknisyen, Sağlık Teknikeri, Koruma ve Güvenlik, Destek Personeli (Temizlik), Destek Personeli (Şoför), Destek Personeli (Bakım, Onarım), Destek Personeli (Bahçıvan) alımı için süreç 29 Mart 2023’e kadar olacak. Hemen bu yazımızdan tüm detayları bulabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi 384 memur alımı

Gaziantep Üniversitesi 384 memur alımı yapılıyor. KPSS taban puan şartı yok. Mülakatsız Hemşire, Biyolog, Diyetisyen, Eczacı, Fizyoterapist, Röntgen Teknisyeni, Tıbbi Sekreter, Laboratuvar Teknikeri, Radyoloji Teknikeri, Anestezi Teknikeri, Elektrik Teknisyeni, İklimlendirme Teknisyeni, Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri, Temizlik Personeli, Gassal alımı için süreç 30 Mart 2023’e kadar sürecek. İşte tüm detayların yer aldığı haberimiz:

Süleyman Demirel Üniversitesi 311 memur alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi 311 kamu personel alımı başvuruları alıyor. KPSS taban puan şartı olmayan ilan için mülakat da yok. Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Tekniker, Diğer Sağlık Personeli, Biyolog, Sağlık Teknikeri, Büro Personeli, Şoför, Temizlik Hizmetleri, Hemşire alımları devam ediyor. Süreç 30 Mart 2023’e kadar yapılacak. İşte tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 162 memur alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 162 sözleşmeli memur alımı yapılıyor. En az lise mezunu olmak üzere önlisans ve lisans mezunları da başvurabiliyor. Adaylar başvurularını ühendis, Büro Personeli, Hemşire, Sağlık Teknikeri, TeknikerM, Teknisyen, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli (Temizlik), Destek Personeli (Bakım/ Onarım) kadroları için yapabilecek. Süreç 30 Mart'a kadar devam ediyor. İşte tüm detayların yer aldığı yazımız.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum