16 Kurum 156 Personel Alımı

16 Kurum 156 Personel Alımı

5 Haziran Pazartesi – 9 Haziran Cuma tarihleri arasında 16 kurum 156 personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanların çoğu KPSS şartsız. Bu hafta yayınlanan çoğu KPSS siz olan ilanları incelemek ve ilanlara başvurmak için tüm detayları bulabilirsiniz..

9 Haziran 2017 Kamu Personeli Alım İlanları:

Palandöken Belediyesi 25 personel alımı gerçekleştirecek. İlanda KPSS şartı aranmamakla beraber ilkokul mezunları da ilana başvurabilecek. Son başvuru tarihi 19 Haziran 2017 olarak belirtildi.

ÖSYM 40 personel istihdamı için ilan yayınladı. İlanda KPSS şartı aranmamaktadır. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2017 olarak belirtilmiştir.

8 Haziran 2017 Kamu Personeli Alım İlanları:

Rize Belediyesi 1 personel alım ilanı yayınladı. Adaylarda KPSSP94 puan türü aranmaktadır. İlan için son başvuru tarihi 19 Haziran 2017’dir.

Çilimli Belediye Başkanlığı 13 işçi alımı gerçekleştirilecek. Başvuranların en az ilköğretim mezunu olma şartı var. Ayrıca adaylarda KPSS şartı aranmıyor. Son başvuru tarihi olarak 19 Haziran 2017 belirtildi.

Ören Belediye Başkanlığı 2 personel alımı gerçekleştiriyor. Adaylarda en az ilköğretim mezunu olma şartı varken KPSS şartı aranmamaktadır. Son başvuru tarihi 19 Haziran 2017’dir.

Et ve Süt Kurumu 2 kasap alım ilanı yayınladı. Başvuran adaylarda KPSS şartı aranmamakla beraber son başvuru tarihi 19 Haziran 2017 olarak belirtildi.

7 Haziran 2017 Kamu Personeli Alım İlanları:

Çüngüş Belediye Başkanlığı kadrolu 9 işçi istihdam edecek. Son başvuru tarihi 12 Haziran olarak belirtildi. KPSS şartı bulunmamakla beraber en az ilkokul mezunları istihdam edilecek. 

Kültür ve Turizm Müdürlüğü 18 işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvurular 13 Haziran tarihinde sona eriyor. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır.

Kastamonu Pınarbaşı Belediyesi 4 işçi alımı yapacak. Son başvuru tarihi 15 Haziran olarak belirtilmiştir. Başvuruda KPSS şartı aranmamaktadır. İlana ilkokul mezunu adaylar da başvuru yapabilir.

Geçit Belediye Başkanlığı 1 personel istihdam edecek. Başvurular 16 Haziran tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

6 Haziran 2017 Memur İşçi Alım İlanları:

Konya SYDV 6 memur alımı gerçekleştirecek. Son başvuru tarihi 20 Haziran olarak belirtilmiştir. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. İlana ilkokul mezunu adaylar da başvurabilmektedir. 

TİGEM Çukurova Tarım İşletmeleri Müdürlükleri 19 Personel alım ilanı yayınladı. İlanlar için son başvuru tarihi 15 Haziran olarak belirtildi. Başvuru yapabilmek için KPSS’den en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.

Pınarbaşı Belediye Başkanlığı 4 personel istihdam edecek. Son başvuru tarihi 15 Haziran olarak açıklanmıştır. İlanda KPSS şartı aranmamaktadır.

Bartın İl Özel İdaresi 6 personel alımı gerçekleştirecek. Son başvuru tarihi 15 Haziran’dır. İlanda KPSS şartı aranmamakla beraber ilana ilköğretim mezunu adaylar da başvurabilir.

5 Haziran 2017 günü yayınlanan ilanlar

Afyonkarahisar İhsaniye Belediye Başkanlığı işçi alımı gerçekleştirecek. Son başvuru tarihi 14 Haziran olarak belirtilmiştir. Başvuracak adayda, KPSS şartı aranmamakla beraber adayın en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Et ve Süt Kurumu 6 personel alımı ilanı yayınladı. İlana sadece engelli adaylar başvurabilecek. İlanda önlisans mezunu olma şartı da yer almakta.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.