18 Mart Üniversitesi KPSS B Grubu İle 83 Kamu Personeli Alıyor

18 Mart Üniversitesi KPSS B Grubu İle 83 Kamu Personeli Alıyor

Çanakkale iş ilanları kapsamında yayımlanan kamu üniversitesi personel alımları için güncel bir istihdam duyurusu yayımlandı. Toplamda 83 kişilik alım yapılacak olan sürecin bugün itibari ile başladığı ilan edildi.

Kamu grubu personel alımları için hazırlanan başvuru kılavuzu ile birlikte; Çanakkale 18 Mart Üniversitesi tarafından personel alımı yapılacağı açıklandı. Farklı unvanlar ile toplamda 83 kişi alınacaktır.

Unvan -  Kontenjan ve Başvuru Şartları

Hemşire alımı için çok sayıda ilana çıkılırken; Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik Yüksekokulu veya Hemşirelik Fakültesi lisans mezunu olan 40 Hemşire alımı; aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak veya 1 yıl deneyim sahibi olmak şartı ile de 13 Hemşire alımı yapılacaktır.

En az 1 yıl mesleki deneyimi olduğunu belgeleyen lisans mezun 15 Hemşire alımı, Lise mezunu olmak üzere de farklı ilanlar ile toplamda 8 hemşire alımı yapılacağı ilan edildi.

KPSS şartı aranmayan ve sınav usulüne tabi olan alımlar için 1 Eczacı alımı, Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji lisans programından mezunu olan 1 Biyolog alımı yapılacaktır.

Elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olmak şartı ile 1 Sağlık Teknikeri alımı yapılacak olup; Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans mezunu olan Sağlık Teknikeri alımı da yapılacaktır.

Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak şartı ile 1 Tekniker alımı yapılacak olup; ayrıca Biyomedikal Cihaz Teknolojsi önlisans programından mezun olmak şartı ile 1 ve Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği,Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği mezunu 1 Tekniker alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

5 Nisan 2021 tarihi itibari ile başlayan başvuruların en geç 15 gün içerisinde tamamlanması şarttır. Adayların üniversite resmi internet adreslerinden olan 4bilan.comu.edu.tr adresinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.