19 Bin 557 Kamu Personel Alımı Açıklandı! 17 Kurum Güncel Tam Liste

19 Bin 557 Kamu Personel Alımı Açıklandı! 17 Kurum Güncel Tam Liste

17 kamu kurum ve kuruluşuna yeni ve güncel personel alımı başvuruları açıklandı. Birçok kurum için süreç başladı. Detaylar bu yazımızda.

Kamu Kurum ve kuruluşlarına MEMUR, İŞÇİ, PERSONEL alımı başvuruları kapsamında 19.557 yeni kadro bu hafta açıklandı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda 17 kuruma dair tüm kontenjanları ve başvuru sürecine dair detayları hazırladık. İşte başvuru tüm kontenjanlar ve bilgiler:

personel-alimlari.jpg

Kamu personel alımı kontenjan dağılımları

 • Aile Bakanlığı 1805 personel alımı
 • EGM 3000 bekçi alımı
 • MEB 1651 personel alımı
 • Adalet Bakanlığı 12823 Personel Alımı
 • OGM 5000 personel alımı
 • Kütahya Belediyesi 100 personel alımı
 • Erciyes Üniversitesi 73 memur alımı
 • Gaziosmanpaşa Üniversitesi 12 personel alımı
 • Sahil Güvenlik Komutanlığı 12 personel alımı
 • Samsun Üniversitesi 19 personel alımı
 • Yıldız Teknik Üniversitesi 31 personel alımı
 • Kızılay personel alımı
 • THY teknik personel alımı
 • Türkak 11 personel alımı
 • İskilip Belediyesi 16 personel alımı
 • Dışişleri Bakanlığı 1 memur alımı
 • Koyulhisar Belediyesi 3 memur alımı olmak üzere 17 kamu kurumuna 19 bin 577 kadro açıklandı. İşte tüm detaylar.

Aile Bakanlığı 1805 personel alımı

KPSS 2022/4 tercih kılavuzu yayımlandı. Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı bünyesinde en az lise mezunu 1805 kadro bugün açıklandı.

Önlisans 755 memur alımı branşlar bazında kontenjanlar: 263 Destek Personeli - Çocuk Bakıcısı, 166 Destek Personeli - Hasta ve Yaşlı Bakıcısı, 23 Destek Personeli - Temizlik Personeli, 167 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 136 Destek Personeli - Engelli Bakıcısı,

Lise 1050 memur alımı branşlar bazında kontenjanlar: 297 Destek Personeli - Çocuk Bakıcısı, 132 Destek Personeli - Engelli Bakıcısı, 158 Destek Personeli - Hasta ve Yaşlı Bakıcısı, 88 Destek Personeli Şoför, 188 Destek Personeli - Temizlik Personeli, 153 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 34 Teknisyen alımı yapılacak. İşte tüm detayların yer aldığı haberimiz:

Adalet Bakanlığı 12823 Personel Alımı

Adalet Bakanlığı bünyesinde 12 bin 823 kadroya lise, önlisans ve lisans mezunu kamu personel alımı başladı. 3618 Zabıt Katibi, 830 Mübaşir, 12 İşaret Dili Tercümanı, 1125 Güvenlik Görevlisi, 5 Kaloriferci, 202 Şoför, 66 Aşçı, 919 Hizmetli, 7 İstatistikçi, 35 Mühendis, 54 Psikolog, 25 Sosyal Çalışmacı, 159 Teknisyen, 10 Tekniker, 27 Öğretmen, 4 Fizyoterapist, 2 Veteriner Hekim, 5016 İnfaz ve Koruma Memuru, 141 Büro Personeli (Ceza İnfaz Kurumu Katibi) ve 66 Hemşire alımı şartları ve tüm detayları aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz. Başvurular 17 Mart'a kadar sürecek.

MEB 1651 personel alımı

Milli Eğitim Bakanlığı meb bünyesinde en az lise mezunu bin 651 kamu personel alımı yapılıyor. KPSS taban puan şartsız 63 Fizyoterapist ve 1588 Aşçı/Aşçı Yardımcısı alımı şartları ve tüm detaylar aşağıdaki haberimizdedir. Başvurular 21 Mart ile 21 Nisan'da olacak. İşte gerekli ayrıntıları bulabileceğiniz haberimiz.

OGM 5000 personel alımı

Orman Genel Müdürlüğü'ne 5000 yangın işçisi alımı yapılacak. Bakan Pakdemirli'nin görevini devretmesinden sonra sürecin aynı şekilde devam etmesini bekliyoruz. İşte detayları bulabileceğniz haberimiz:

Erciyes Üniversitesi 73 memur alımı

Kayseri Erciyes Üniversitesi için en az lise mezunu 73 mmeur alımı yapılacak.  Lise, önlisans ve lisans mezunu Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Anestezi Teknikeri, Elektronörofizyoloji Teknikeri, Anestezi Teknikeri, Diş Protez Teknikeri ve Hemşire alımı online başvurularına aşağıdaki haberimizden hemen erişim sağlayabilirsiniz.

İskilip Belediyesi 16 personel alımı

Çorum ili İskilip Belediyesi 8 unvanda 16 personel alımı yapıyor. 1 Parke Döşeyici, 1 İtfaiyeci, 1 Antrenör, 1 İş Makineleri Yağcısı, 1 Marangoz, 2 Büro Memuru, 2 Garson ve 7 Bahçe Bakım Elemanı başvurularına dair tüm detayları aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz.

EGM 3000 bekçi alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM bünyesinde 3000 çarşı ve mahalle bekçisi alımı için kadro ihdası resmi gazetede yayımlandı. EGM bekçi alımı için en az lise mezunları başvurabilir. İşte haberim ve bekçi alımı tüm şartları:

Koyulhisar Belediyesi 3 memur alımı

Koyulhisar Belediyesi bünyesinde üç branşta memur alımı yapılacak. Düz devlet memuru, evlendirme memuru ve ayniyat memuru alımına dir şartları ve süreci aşağıdaki bağlantıdan hemen inceleyebilirsiniz.

Dışişleri Bakanlığı 1 memur alımı

Dışişleri Bakanlığı bünyesinde Norveç için 1 sekreter alımı yapılacak. En az lise mezunu adaylar KPSS'siz başvurabiliyor. İşte başvurulara dair tüm detaylar:

Kütahya Belediyesi bünyesinde 50 yaş sınır sürekli kadroda 85 Çöpçü ve 15 Çöp Kamyon Şoförü alımı yapılacak. Başvurular 8 Mart'a kadar sürecek. İşte gerekli başvurulara dair detayları haberimiz:

Türkak 11 personel alımı

Dışişleri Bakanlığı Türk Akreditasyon Kurumunca (TÜRKAK) tarafından İdari Personel alımı, Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı, Destek Personeli (hizmetli) alımı kapsamında 11 kadro açıklandı. TÜRKAK personel alımı iin en az önlisans mezunu olmak gerekiyor. İşte başvurulara dair detayları inceleyebileceğiniz haberimiz:

THY teknik personel alımı

Türk Hava Yolları THY Turkish Technic bünyesinde iki farklı personel alımı ilanı yayımlandı. Uzman ile Depo, Lojistik ve Takımhane Personeli alımı detayları ve tüm süreci aşağıdaki haberimizde inceleyebilirsiniz.

Kızılay personel alımı

Türk Kızılay'ına iki farklı ilanla tekniker ve mühendis alımı ilanı yayımlandı. THY personel alımı için en az önlisans mezunu olmak şartı var. İşte gerekli sürece dair tüm detaylar:

Yıldız Teknik Üniversitesi 31 personel alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından 31 kadroya yeni personel alımları açıklandı. En az lise mezunu 8 Güvenlik Görevlisi ve 23 Temizlik Görevlisi alımı başvuruları alınıyor. İşte başvurulara dair gerekli başvuru şartları ve sürecin yer aldığı haberimiz.

Samsun Üniversitesi 19 personel alımı

Samsun Üniversitesi tarafından en az lise mezunu 19 kamu personel alımı açıklandı. KPSS puan sıralaması ile sınavsız en az lise mezunu 6 unvanda toplam 19 personel alımına dair detayları ve başvuru sürecini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 12 personel alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde lise mezunu 12 personel alımı başvuruları başladı. 2 Boru Tesisatçısı Gemi, 1 Elektrikçi Gemi, 1 Elektrikçi Genel, 1 Elektronik Teknisyeni, 2 Servis İşçisi Gemi, 1 İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı, 1 Raspacı, 1 Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, 1 Tekne Ustası ve 1 Büro İşçisi alımı şartları ve tüm detayların yer aldığı haberimiz:

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 12 personel alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesinde en az ilkokul mezunu 12 tarım işçisi ve büro memuru alımı başladı. en az ilkokul mezunu sürekli kadroda 9 Tarım İşçisi ve 3 Büro Memuru alımı şartları ve tüm süreç bu haberimizde:

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.