19. Dönem POMEM Mülakatları Yayınlandı

19. Dönem POMEM Mülakatları Yayınlandı

Polis Akademisi Başkanlığı Tarafından 23 Şubat 2017 Tarihinde 10 Bin Özel Harekat Polisi Alımı İçin Mülakat Tarihlerini Yayınladı. 19.Dönem POMEM Mülakat Sinavi Hakkında Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere

23 Şubat 2017 perşembe günü Polis Akademisi 'nce 10 bin Özel Harekat Polisi alımı için önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 19.Dönem POMEM Mülakat Sinavi tarihleri belirlendi.

Polis Akademisi yaptığı açıklamada Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 10 Bin POMEM mülakat sinavi 27 Şubat 2017 tarihinde başlayacaktir denildi.

Posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecek olup, adayların internet sitesinden yapılan duyuruları takip etmeleri gereklidir.

Polis Alademisi Başkanlığı resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada: Özel harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere 19.Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında adayların başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik mülakat aşamasında başarılı olarak sözlü sınava girmeye hak kazanan şahıslar sınava nerede ve ne zaman dahil olacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile 25 Şubat 2017 tarihinde www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle ulaşacaklardır.

19. Dönem 10 bin PÖH alımı için resmi açıklamalar yayınlandıkça Kamu Personeli Alımı haber sitesi olarak sizlere ulaştırmaya devam edilecektir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.