2. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Personel Alımı Açıklaması

2. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Personel Alımı Açıklaması

2. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Mülakat Sınavı ile Personel Alım ilanı 27 Ekim 2017 de yayınladı.

2. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Kayseri Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklama Sözlü Sınav İle 2 kişi Aşçı, 1 kişi Tesviyeci ve 1 kişi Motorlu Araçlar Teknolojisi Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni olarak toplam 4 kişi alınacaktır.

Aşçı 1 kişi için aranan şartlar: Ortaöğretim mezunu olmaları ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olmaları gerekmektedir. İş Kur İlan 00004095908 no ile 06 Kasım 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar İş Kur Üzerinden başvuru yapabilirler. KPSS P94 puan türünden puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni 1 kişi için aranan şartlar: Ortaöğretim Hidrolik, Motor ve Motorlu araçlar teknolojisi bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. İş Kur İlan 00004095908 no ile 06 Kasım 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar İş Kur Üzerinden başvuru yapabilirler. KPSS P94 puan türünden puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Tesviyeci 1 Kişi için Adaylarda aranan şartlar: Ortaöğretim Torna, Tesviye, Makine teknolojisi, Makine bakım onarım ve Bilgisayarlı makine imalatı bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. İş Kur İlan 00004095931 no ile 06 Kasım 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar İş Kur Üzerinden başvuru yapabilirler. KPSSP94 puan türünden puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar için istenen belgeler ve başvuru şekli: TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) Statüsünde olması gerekmektedir. Öğrenim Durumunu Gösterir belge, Nüfus cüzdan fotokopisi, Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru formu, Sağlık Raporu, 6 adet vesikalık resim, askerlik durum belgesi ve adli sicil belgesi olması gerekmektedir.

Adaylar 06 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar şahsen veya İŞKUR internet adresi üzerinden müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.