2 Bin Bekçi Alımı Resmi İş İlanı

2 Bin Bekçi Alımı Resmi İş İlanı

En Az Lise Mezunu Bekçi Alımı İçin İlk Resmi İlan Yayınlandı. 2000 Bekçi KPSS Şartsız İlana Başvurular Başlıyor...

İçişleri Bakanlığı İstanbul Valiliğine Bağlı Kaymakamlıklarna 2.000 adet Alınacak Çarşı Ve Mahalle Bekçisi İlanı yayınlandı.

Başvurular 08-22 Kasım 2017 tarihleri arasında, hafta içi mesai saatlerinde (08:30 ile 17:00 ) ilgili İlçe Emniyet Müdürlüklerine bizzat yapılacaktır. Adaylar, çalışmak istedikleri ilçe için ekte yer alan örnek dilekçe ve istenilen diğer evraklarla birlikte başvuracaklardır. Aynı anda birden fazla ilçe için başvuru kabul edilmeyecektir.

İstenen evraklar: T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı, Okul diploma veya tasdiknamesinin aslı veya kurumca tasdikli örneği, Askerlik durum belgesi, 4,5x6 cm ölçülerinde (6) adet fotoğraf, Adli sicil belgesi, Müracaat ettiği il sınırları içerisinde en az bir yıldır ikamet ettiğini belirtir belge, Hazırlık okumuş ise belgesini ibraz etmek zorundadır. 

Bekçi alımında aranan şartlar: Erkek ve Türk vatandaşı olmak, En az lise ve dengi okul, Ön Lisans, Lisans veya lisans üstü mezunu olmak, Askerlik ödevini bitirmiş olup 30 yaşından büyük olmamak, Müracaat ettiği il sınırları içerisinde en az bir yıldır ikamet ediyor olmak, En az 167 cm boyunda olmak, Herhangi bir hastalığa bağlı olmaksızın, beden kitle indeksi 18 (dahil) ile 27 (dahil) arasında olmak.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum