2016 KPSS Ortaöğretim Önlisans Branş Bazında Sıralamaları

2016 KPSS Ortaöğretim Önlisans Branş Bazında Sıralamaları

ÖSYM KPSS 2016 Branş Bazında Sıralamaları Açıkladı. Önlisans ile Ortaöğretim (lise) Mezunları KPSS Kaçıncı Sırada Olduklarına Bakabilecekler. İşte Türkiye Geneli Kendi Branşınızdaki Sıralamalar.

ÖSYM KPSS 2016 Bramş Bazında Sıralamaları Açıkladı. Önlisans ile Ortaöğretim (lise) Mezunları KPSS Kaçıncı Sırada Olduklarına Bakabilecekler. İşte Türkiye Geneli Kendi Branşınızdaki Sıralamalar.

ÖSYM tarafından yapılan açıklama: 2016 Kamu Personel Seçme Sınavına Ön Lisans ve Ortaöğretim düzeyinde (2016-KPSS Ön Lisans, Ortaöğretim) katılan adayların sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamaları, ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine yansıtılmıştır. Adaylar, ÖSYM’nin internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile branş bazında sıralamalarını öğrenebileceklerdir.

Branş bazında sıralamalar, adayları bilgilendirme amacıyla oluşturulmuş; kendileri ile aynı alanda sınava giren diğer adaylar arasında kendi başarı durumlarını değerlendirmelerine imkân veren bir hizmettir. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır. Branş bazında sıralama işlemleri adayların (YÖKSİS ve e-Okul sistemi üzerinden çekilmiş olan) ÖSYM sistemi üzerinde 12.12.2016 tarihi ile aktif olarak bulunan eğitim bilgileri; ve bu tarih itibari ile sistemde aktif eğitimi gözükmeyen adayların ise, başvuru da belirttikleri eğitim bilgileri baz alınarak hazırlanmıştır.

ÖSYM 2016 KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavı Önlisans, Ortaöğretim (lise) branş sıralamanızı öğrenek için (Adaylar T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile branş bazında sıralamalarını öğrenebileceklerdir.)

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum