2017/3 ile İstihdam Edilecek Personele Duyuru

2017/3 ile İstihdam Edilecek Personele Duyuru

Sağlık Bakanlığı 2017/3 ile ataması gerçekleştirilecek olan personele göreve başlama duyurusu yayınladı. Göreve başlamak için yapılacak olan başvurular 28 Haziran tarihinde başlayacak olup 7 Temmuz tarihinde sona erecektir. Sağlık Bakanlığı’ndan yayınlana

Bilindiği üzere kamuya personel alımlarında adayları güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından geçiriliyor. Olumlu sonuçlanan adaylar ise gerekli işlemlerin yapılması için ilgili kuruma yönlendiriliyor.

Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı 2017/3 KPSS atamaları ile atanacak personele bir duyuru yayınladı. Yayınlanan duyuruya göre adayların İl Sağlık Müdürlükleri’nde bazı işlemler yapması gerekmektedir.

Göreve başlamak için başvurular İl Sağlık Müdürlüğü’nde kurulan komisyona yapılacak. Komisyon başvuruları, 28 Haziran 2017 ile 7 Temmuz tarihleri arasında alacaktır. Adaylar İl Sağlık Müdürlüğü’ne başvuruya giderken başvuruda istenilen belgeleri de beraberlerinde götürmeleri gerekmektedir.

Peki başvurular posta veya kargo yoluyla kabul edilecek mi? Adayların başvurularını şahsen İl Sağlık Müdürlükleri’ne yapmaları gerekmektedir. Posta ve kargo yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda istenen belgeler; Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası beyanı, adres bildirimi, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı olmadığına dair yazılı beyanı, adli sicil kaydı yazılı beyanı ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanını içeren Form, Diploma aslı veya noter onaylı örneği, mezuniyet durumunu gösteren E-Devlet internet adresinden alınan mezun belgesi, KPSS 2017/3 yerleştirme sonuç belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf ve Mal Bildirim Beyannamesi istenmektedir.

İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edilecek belgeler için tıklayınız.

İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edilecek form için tıklayınız.

Yayınlanan duyuru için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.