2021 Ocak Askeri Alımları

2021 Ocak Askeri Alımları

2021 yılı Ocak ayı askeri personel alımları ve TSK, MSB personel alımları kapsamında tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte 2021 Ocak ayı personel alımı başvurularına dair detaylar.

Kamu kurum ve kuruluşlarına 2021 yılı Ocak ayı personel alımları kapsamında Milli Savunma Bakanlığı MSB, Jandarma Genel Komutanlığı JGK, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde asker personel alımları ile diğer memur ve kamu personeli alımı başvurularını bu haberimizde hazırladık. Askeri alımlar ve tüm detaylarını sunduk.

Askeri Personel Alımı Kontenjanları

Jandarma ve Sahil Güvenlik 18 unvanda 41 memur alımı, Sahil Güvenlik Komutanlığı 15 Devlet Memuru Alımı ve MSB K.K.K. 2020/1 Sözleşmeli Er Alımı olmak üzere kamuya 2021 Ocak ayı itibarıyla başvuruları alınan ilanlar bulunmaktadır. Öte yandan 2021 Ocak ayı içerisinde yeni ilanlar da yayımlanmaya başlayacaktır.

Bizi takip ederek güncel ve tüm başvuru ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

Jandarma ve Sahil Güvenlik 18 unvanda 41 memur alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi tarafından 2 farklı duyuru metni yayımlanırken; Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere ilk ilana göre; 10 farklı unvanda toplamda 32 kişi alınacağı açıklanmış olup; ayrıca ikinci duyuruda ise 8 farklı unvanda toplamda 9 kişi alınacağı beyan edilmektedir. Adayların 15 Ocak 2021 saat 17:00’ye kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 15 Devlet Memuru Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60-70 puanla 15 memur alımları yapıyor. Devlet memur alımı başvuruları 5 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. 5 Farklı Büyükşehir bu alımları yapıyor. Lise ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

MSB K.K.K. 2020/1 Sözleşmeli Er Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından 2020/1 sözleşmeli er alım ilanı yayınlandı. En az ilkokul mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecektir. Adaylar başvurularını MSB pertem internet adresinden e-devlet ile giriş yaparak gerçekleştirebileceklerdir. MSB Sözleşmeli er alımı başvuru ekranı açılarak aktif halde başvuruları kabul etmektedir.

Güncel tüm iş ilanlarına ulaşmak için (Kamu Personeli Alımı) cep uygulamasını indirerek veya Facebook sayfasını takip ederek anında ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum