22.976 - 34.464 TL Maaşlarla Güncel Personel Alımı İş Başvuruları Alınıyor

22.976 - 34.464 TL Maaşlarla Güncel Personel Alımı İş Başvuruları Alınıyor

Kamu Personel Seçme Sınav KPSS şartı olmadan çok yüksek maaşlarla olmak üzere sözleşmeli personel alımı başvuruları yapılıyor. Kimler yüksek maaşlı iş için başvurabilir? İşte detaylar.

Kamuya çok yüksek maaşlarla olmak üzere yeni ve güncel personel alımı için başvurular tamamlanıyor. En düşük 22 bin 976 TL, en yüksek 34.464 TL maaşlarla kamu memur alınacak. Temmuz 2022 itibarıyla da memur maaş zammı çerçevesinde ortalama % 40 daha artış olacaktır. İşte Kamu üniversitesi memur alımları kapsamında Necmettin Erbakan Üniversitesi için KPSS şartsız atama detayları ve tüm süreç.

Yüksek maaşla personel alımı başvuru genel şartları

22.976 ve 34.464 TL maaşlarla memur alımı başvuru için adayların 657 DMK’daki şartları taşıması gerekiyor. Genel şartların yanı sıra adaylardan KPSS puanı istenmiyor. Değerlendirmelerde KPSS puanı olmayanlar 70 olarak baz alınacak. İşte mezuniyetler:

Necmettin Erbakan Üniversitesi memur alımı mezuniyetler

Başvuru için bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olanlar başvurabilir. Ayrıca bu bölümler haricinde diğer başvuru özel şartlarını da taşımak koşuluyla 4 yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da başvurabilir. Tüm özel hususlara aşağıdaki başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Kamu personel alımı tarihleri

Necmettin Erbakan Üniversitesi kamu memur alımı için süreç 1 Temmuz 2022 tarihi itibarıyla tamamlanacak. Adaylar gerekli başvuru iş ve işlemlerini aşağıdaki kılavuzda belirtilen şekilde yapabilir. İşte başvurulara dair tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/necmettin-erbakan-universitesi.20220618155212.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.