22 Mart 2016 Başbakan Davutoğlu Taşeronlara Kadro

22 Mart 2016 Başbakan Davutoğlu Taşeronlara Kadro

Taşeron İşçilerin Kadroya Geçirilmesi İçin Bekleyenlere Müjde Geldi Tamamı Kamuda İstihdam Edilecek. Detaylar Kamupersonelialimi.com da.

Taşeron İşçilerin Kadroya Geçirilmesi İçin Bekleyenlere Müjde Geldi Tamamı Kamuda İstihdam Edilecek. Detaylar Kamupersonelialimi.com da.

Kamu Personeli Alımı Haber sitesi olarak kamuda çalışan tüm taşeron işçilere bu güzel haberi vermektden dolayı çok memnunuz. Defalarca bütün haberlerimizde belirtmiştik kamuda Asıl İş ile Yardımcı İşi yapanları birbirinden ayırmak adaletsizliktir tamamı kadroya alınmalıdır. Bu haberlerimiz ile sürekli destek olmaya çalıştık taşeron işçilere ve nihayetinde tamamı kadroya geçirildi.

İşte Başbaka Ahmet Davutoğlu 'nun açıklaması "Taşeron işçilerimizle kardeşlerimizle ilgili bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Seçim vaatlerimizde asıl işlerde çalışanları kamuya alacağımızı söylemiştik. Çalışmalar asli asıl işlerde çalışan personelimizi kamuya alıyoruz, hayırlısı olsun. Vaatlerimiz arasında olmamasına rağmen adalet ve eşitlik gereği bir karar daha aldık. Yardımcı işlerde çalışan kardeşlerimiz için de hükümet olarak kamuya almaya kararlaştırdık. Böylece ister asıl iş olsun ister yardımcı iş olsun dışarıda kalan hiçbir taşeron işçi kalmayacak inşallah."

Bu açıklamanın ardından Kamuda çalışan tüm taşeron işçilere kadro verildiğini söyleyebiliriz.

Davutoğlu açıklamayı şöyle yaptı: Yardımcı işlerde çalışan kardeşlerimiz için de müjdeli kararımızı bildirmek istiyorum. Asli işlerde çalışan işçilerimizi kamuya alıyoruz. Adalet, eşitlik gereği ayrıca yardımcı işlerde çalışan kamuya almaya kararlaştırdık. İster asıl iş olsun, ister yardımcı iş olsun, dışarıda kalan tek bir taşeron işçisi kalmayacak inşallah. Biz söz verdik mi böyle söz veririz. Kamuda çalışan tüm taşeron işçilere kadro verildi.

Yeni gelişmeleri her zaman olduğu gibi ilk bizden duymak istiyorsanız bizi takip edin. Kamu personeli alımı haber sitesi olarak tüm taşeron işçilere kadronun hayırlı olmasını dileriz.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
42 Yorum