23 Bin 386 Personel Alımı Açıklandı! Kontenjan Dağılımı - Alanlar

23 Bin 386 Personel Alımı Açıklandı! Kontenjan Dağılımı - Alanlar

Bugünkü resmi gazetede yayımlandı. Bakanlık bünyesinde 23 bin 386 personel istihdamı gerçekleştirilecek. İşte 707 farklı yeni belge ile sürece dair detaylar.

20 Şubat 2022 tarihli resmi gazetede yeni personel alımına dair süreç yayımlandı. 23.386 personel alımı için yeni yatırım teşvik belgeleri yayımlandı. Bir önceki dönemde de 16 bin 333 kişilik istihdam gerçekleşti. İşte detaylar.

personel.jpg

23 bin 386 personel istihdamı

2022 Yılı Ocak Ayına Ait Yatırım Teşvik Belgeleri Listesi ile 2022 Yılı Ocak Ayına Ait Tamamlama Vizesi Yapılan Yatırım Teşvik Belgeleri Listesi resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Bu kapsamda onaylanan yeni 707 yatırım teşvik belgesi ile 23 bin 386 kadro için yeni iş fırsatı açılırken, 16 bin 333 kişilik kadroya bir önceki dönemde personel istihdamı gerçekleştirildi.

Personel alımı yapılacak alanlar

Yapılan açıklamada en çok yatırım alanları seramik sıhhi ürünler lavabo, klozet ve rezervuar üretimi, elektrik enerjisi temin hizmetleri, elektrik enerjisi dağıtımı alt yapısı, MDF orta yoğunlukta lif levha, laminant parke, kağıt kaplama ve emprenye üretimi, konteynır lojistik hizmeti alanları başta olmak üzere 707 yeni ve farklı yatırım teşvik belgesi yayımlanmış ve onaylanmış bulunuyor.

En yüksek yatırım yapacak firmalar

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş,Eti Gümüş A.Ş, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş, Çamsan Ordu Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş, Railport Terminal İşletmeleri A.Ş başta olmak üzere en büyük yatırım yapacak firmalar olarak yatırım teşvik belgelerinde yer aldı. Aşağıdaki listelerde 23 bin 386 personel alımına dair tüm detayları bulabilir ve 16 bin 333 kadroya gerçekleşen personel istihdamını inceleyebilirsiniz.

2022 yılı Ocak ayına ait yatırım teşvik belgeleri Listesi.

2022 yılı Ocak ayına ait tamamlama vizesi yapılan yatırım teşvik belgeleri Listesi.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum