23 Bin 591 Memur Alımı Haziran 2017 Hemen Başvur

23 Bin 591 Memur Alımı Haziran 2017 Hemen Başvur

Haziran 2017 ayında yüzlerce Kamu Personel Alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan Kamu İş İlanlarına göre 23.591 kişi Kamu İşçisi, Memur, Askeri Personel Olarak İstihdam Edilecek. Haziran 2017 ayında kamu personeli alacak olan tüm kurumların listesi ve başvuru

İş İlanları Kariyer haber sitesi olarak kamuya yapılacak olan tüm kamu personel alım ilanlarını sizlere günlük olarak ulaştırmaya devam ediyoruz.

Takipçilerimiz tarafından bizlere iletilen talepler doğrultusunda Haziran 2017 ayında yapılacak olan büyük çaplı ilanları sizler için bir araya getirdik. Haberimizde yer almayan kamu personel alım ilanlarına haberin sonunda yer alan İşkur İş İlanları ile Memur alımı kategorilerinden tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 140 İşçi Alımı yapacak. Lise mezunları  adaylar 14 Haziran 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. TİGEM Gözlü ve Anadolu Tarım İşletmeleri Müdürlükleri Personel Alımı için Tıklayınız. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı için Tıklayınız. Çukurova Tarım İşletmeleri Personel Alımı için Tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı 24 Kamu Personel Alımı yapacak. Lise mezunu adaylar 12 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru işlemlerini yapabilecek. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

Özel İdare Müdürlüğü 18 Kamu İşçi Alımı yapacak. İlköğretim, Ortaokul ve Lise Mezunları ilana başvurabilir. Başvurular 12 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. İlan için Tıklayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 21 İşçi Alımı yapacak. İlköğretim ve Lise mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 23 Haziran 2017 de sona erecektir. İlan bilgileri için Tıklayınız.

Trakya Üniversitesi 91 Personel Alımı yapacak. Lise, Önlisans ve Lisans mezunları ilana başvurabilecek. Araylar başvurularını 19 Haziran 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan bilgileri için Tıklayınız.

Yargıtay Başkanlığı 26 Memur Alımı yapacak. Lisans mezunu olan adaylar 23 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru işlemini yapabilecek. İlana ulaşarak detayları öğrenmek için Tıklayınız.

Ziraat Bankası 255 Personel Alımı yapacak. Lisans mezunları 23 Haziran 2017 tarihine kadar başvurabilecek. İlan detayları için Tıklayınız.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 43 memur alımı yapacak. Lise, Önlisans ve Lisans mezun adaylar için başvurular başlamış olup son tarih 16 Haziran 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan için Tıklayınız.

Ankara Üniversitesi 100 Kamu Personel alımı yapacak. Alınacak personeller Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerek. Başvurular Başlamış olup 16 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi 60 personel alımı yapacaktır. Alımı yapacak kadrolarda Önlisans ve Lisans mezunu olma şartı yer almaktadır. İlan için son başvuru tarihi 18 Haziran 2017 olarak belirtilmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı ilanına ulaşmak için Tıklayınız.

Bursa Uludağ Üniversitesi 60 personel alımı yapacaktır. İstihdam edilecek kadrolarda Önlisans ve Lisans mezunu adaylar aranmaktadır. İlan için son başvuru tarihi 22 Haziran 2017 olarak açıklanmıştır. Uludağ Üniversitesi 60 personel alımı ilanını incelemek için Tıklayınız.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 44 personel alımı için ilan yayınlamıştır. İlanda son başvuru tarihi 21 Haziran 2017 olarak paylaşılmıştır. Adaylarda aranan şartlar arasında lisans mezunu olma şartı yer almaktadır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı ilanına ulaşmak için Tıklayınız.

Jandarma Genel Komutanlığı Tarafından Lise, Önlisans ve Lisans Mezunlarının Başvurabileceği Sözleşmeli Uzman Erbaş Alım İlanını Yayınladı. Başvurmak isteyen adayların 30 Haziran 2017 tarihine kadar işlemlerini yapabilecek. İlana ulaşarak başvuru yapmak için Tıklayınız.

Bülent Ecevit Üniversitesi 36 Kamu Personel alım yapacak. Alınacak personeller Lise ve Lisans mezunu olacaktır. Başvurular Başlamış olup 16 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

KPSS 2017/5 Tercih Kılavuzuna göre 12.500 Personel Alımı yapılacak. İlana lise, önlisans ve lisans düzeyinden başvuru alınacak. Adaylar, tercihlerini 7 Haziran 2017 ile 13 Haziran 2017 tarihleri arasında girebilecek. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

TÜBİTAK Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Merkezi 45 kişi personel yapılacak. Lisans mezunları için belirlenen başvuru süresi 21 Haziran 2017 olarak belirtilmiştir. İlan için Tıklayınız.

Türk Hava Yolları 22 personel alımı gerçekleştirecek. En az lisans mezunu olma şartı olan iş ilanını incelemek ve boş kadrolara başvurmak için Tıklayınız.

Özel idare 16 Personel Alımı yapacak. Başvurular 13 Haziran 2017 tarihine kadar Lisans mezunları başvurabilecek. İlan için Tıklayınız.

Gazi Üniversitesi 103 Memur Alım yapacak. Başvurular 13 Haziran 2017 mesai bitimine kadar yapılacaktır. Lise ve Dengi mezun, Önlisans mezun ve Lisans mezunu adaylar başvuru yapabilirler. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

Serhat Kalkınma Ajansı 12 Kamu Personel Alımı yapacak. Lisans mezunları başvurularını 15 Haziran ile 30 Haziran arasında tarihleri arasında yapılacaktır. İlan için Tıklayınız.

Doğu Marmara ve Güney Ege Kalkınma Ajansı 19 kamu personeli alımı yapacak. Lisans mezunları ilana başvurabilir. Güney Ege için 12 Haziran ile 16 Haziran arasında ve Doğu Marmara için 09 Haziran 16 Haziran tarihleri arasında başvurular alınacak. İlan için Tıklayınız.

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 16 Kamu Personeli Alımı yapacak. Başvurular 12 Haziran 2017 ile 23 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Lisans mezunları başvurabilecek. İlan için Tıklayınız.

Devlet Hava Meydanları 126 Kamu Personel Alımı yapacak. Başvurular 09 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. İlana lisans mezunları başvurabilecek. İlan detaylarına ulaşmak için Tıklayınız.

Bu haberde yer almayan yüzlerce ilana ulaşmak “İŞKUR İŞ İLANLARI” & “MEMUR ALIMI” kategorilerini ziyaret etmenizi öneririz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum