23 Kasım Kamu İş İlanları Yayımlandı! 4 Kuruma Başvuru Başladı

23 Kasım Kamu İş İlanları Yayımlandı! 4 Kuruma Başvuru Başladı

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, personel alımları açıklandı. Kamu iş ilanları başvuruları bu yazımızda yer alıyor. İşte şartlar ve iş ilanları.

23 Kasım 2021 Salı günü itibarıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı, İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı, Sultangazi Belediyesi personel alımı ile İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı başladı. Kurumlara yeni ve güncel kamu iş ilanları yayımlandı. Aşağıdaki kontenjanlar dahilinde adaylar başvurularını yapabilirler.

Kamu iş ilanları (kontenjanlar)

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3 personel alımı,
  • İzmir Büyükşehir Belediyesi 4 öğretmen ve mühendis alımı,
  • Sultangazi Belediyesi 12 personel alımı,
  • İstanbul Teknik Üniversitesi 36 personel alımı olmak üzere 4 yeni kurum bugün başvuru ilanları yayımladı. İşte süreç ve tüm detaylar:

İstanbul Teknik Üniversitesi 36 Personel Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS60 puanla en az lise mezunu 36 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp herhangi bir sınav yapılmayacaktır.

İstanbul Teknik Üniversitesi alınacak personellerin unvan ve sayıları: 5 Büro Personeli, 6 Teknisyen, 10 Korum ve Güvenlik Görevlisi ve 15 Destek Personeli alımı yapılacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi: Personel alımı için başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten (23 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde yapılacaktır.

Sultangazi Belediyesi 12 Personel Alımı

KPSS şartsız 6 unvanda sürekli kadro 12 personel alınacağı belirtilmektedir. Sultangazi Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 12 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 1 oto Mekanik Ustası, 1 oto Lastikçi, 8 Beden İşçisi, 1 oto Elektrikçi ve 1 Marangoz alımı yapılacak.

Sultangazi Belediyesi personel alımı başvuru için süre: Adaylar başvurularını 26 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 4 Öğretmen ve Mühendis Alımı

KPSS ve ikamet şartsız 4 Öğretmen ve Mühendis alınacağı belirtilmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS ve ikamet şartsız sürekli kadroda 4 Öğretmen ve Mühendis alınacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 24 – 26 Kasım tarihleri arasında yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3 Personel Alımı

KPSS ve ikamet şartsız sürekli kadroda 50 yaş sınır personel alınacağı belirtilmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS ve ikamet şartsız sürekli kadroda 3 personel alınacaktır.

Alınacak personellerin unvanları: 1 Ambulans Sürücüsü (ATT), 1 Beden İşçisi (Tabut Taşıyıcısı) ve 1 Garson alımı yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 2 ilan için 24 Kasım ve 1 ilan için 27 Kasım tarihine kadar yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.