23 Kuruma 6 Bin 600 Yeni Kamu Personel Alımı Bugün Başladı “25 Ekim”

23 Kuruma 6 Bin 600 Yeni Kamu Personel Alımı Bugün Başladı “25 Ekim”

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, işçi, personel alımları bünyesinde 6 bin 600 kadro için başvurular bugün başladı. İşte detaylar.

23 kamu kurumu bünyesinde yeni başvurular 25 Ekim itibarıyla başladı. Kurumların tam listesi, kontenjanları ve başvurulara dair tüm detayları İş İlanları Kariyer olarak bu yazımızda hazırladık. İşte kamu personel alımı tüm başvuru ilanlarına dair 23 kamu kurumu ve kontenjanlar:

Kamu personel alımı 6600 kontenjan tam liste

 • TBMM 1 Personel Alımı,
 • Kara Deniz Hava Kuvvetleri Dış Kaynak 148 Subay Alımı,
 • Tapu Kadastro Sözleşmeli 19 Büro Personeli ve Tekniker Alımı,
 • SDÜ En Az Ortaokul Mezun 5 Vasıfsız İşçi Alımı,
 • KOSGEB 3 Sözleşmeli Personel Alımı,
 • Marmara Üniversitesi Sınavsız 75 Personel Alımı,
 • Kültür Bakanlığı 17 Güvenlik-Temizlik-Tekniker Alımı,
 • Denizli Büyükşehir Belediyesi 6 Şoför-İdari Personel Alımı,
 • Ataşehir Belediyesi 7 Personel Alımı,
 • Ataşehir Belediyesi 13 Eğitmen Alımı,
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi 19 Personel Alımı,
 • Bayrampaşa Belediyesi 4 Bekçi-Şoför-Temizlikçi Alımı,
 • 6 Kurum En Az İlkokul 36 İşçi Alımı,
 • Pursaklar Belediyesi 13 Eğitmen Alımı,
 • Manisa Büyükşehir Belediyesi 12 Personel Alımı,
 • Edirne Belediyesi 27 Güvenlik-Temizlik Görevlisi Alımı,
 • Filyos Belediyesi 11 personel Alımı,
 • Kırıkkale Belediyesi 17 Operatör Alımı,
 • MEB 6 Bin 132 Kamu Personeli Alımı,
 • Tokat İli Yolkonak Belediyesi 1,
 • İzmir Tersanesi Komutanlığı 2,
 • Niğde İli Keçikalesi Belediyesi 1,
 • Kahramanmaraş İli Afşin Öğretmenevi1 ,
 • TCDD 25,
 • Kahramanmaraş Göksun Mehmet Sağlam Öğretmenevi 5 olmak üzere 6 bin 600 güncel ve yeni kamu personel alımı bugün başladı. İşte başvuru süreçleri.

MEB 6 Bin 132 Kamu Personeli Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından ONLINE olarak sözleşmeli fizyoterapist ve destek personeli (aşçı ve aşçı yardımcısı) alımı başladı. MEB merkez ve taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B sözleşmeli memur kadrosu için 6 bin 132 kadroya başvurular alınmaya başladı. Adaylar başvurularını 25 Ekim ile 5 Kasım 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

Kırıkkale Belediyesi 17 Operatör Alımı

Kırıkkale Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 17 Operatör alınacaktır. Personel alımında KPSS ve Üst yaş şartı yoktur.

Kırıkkale Belediyesi personel alımı için başvuru süresi: Personel alımı için başvurular 26 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklard

Filyos Belediyesi 11 personel Alımı

KPSS şartsız 45 yaş sınır 11 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir. İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilana göre Zonguldak ili Filyos Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 11 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Filyos Belediyesi personel alımı için başvuru ne zaman yapılacak: Personel alımı için başvurular 1 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır

Edirne Belediyesi 27 Güvenlik-Temizlik Görevlisi Alımı

Edirne Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 27 Güvenlik ve Temizlik Görevlisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Edirne Belediyesi personel alımı için başvurular ne zaman başlıyor: Personel alımı için başvurular 25 – 26 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Manisa Büyükşehir Belediyesi 12 Personel Alımı

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 12 Kepçe Operatörü ve Erbap İşçi alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı olmayıp yaş şartı 50 olarak açıklanmıştır. Manisa Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru süresi: Personel alımı için başvurular 27 – 28 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır

Pursaklar Belediyesi 13 Eğitmen Alımı

Ankara ili Pursaklar Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 13 personel alınacaktır. Personel alımında İkamet, yaş ve KPSS şartı yoktur. Pursaklar Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 3 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

6 Kurum En Az İlkokul 36 İşçi Alımı

6 kamu kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi/geçici kadroda 36 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Hangi kurum kaç personel alıyor?

Tokat İli Yolkonak Belediyesi 1 Sayaç Okuma Personeli (Daimi), İzmir Tersanesi Komutanlığı 2 Elektronik Teknisyeni ve 1 Sayaç Ayar, Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni (Daimi), Niğde İli Keçikalesi Belediyesi 1 Beden İşçisi (Geçici), Kahramanmaraş İli Afşin Öğretmenevi 1 Şoför (Geçici), TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 25 Demiryolu Trafik Kontrolörü (Daimi) ve Kahramanmaraş Göksun Mehmet Sağlam Öğretmenevi 5 Garson (Geçici). Personel alımında kurumlar bazında başvuru süresi: Adaylar başvurularını; Yolkonak Belediyesi ve İzmir Tersanesi Komutanlığı için 26 Ekim 2021 tarihine kadar yapabilirler.

Bayrampaşa Belediyesi 4 Bekçi-Şoför-Temizlikçi Alımı

İstanbul ili Bayrampaşa Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 4 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS, eğitim ve yaş şartı yoktur. Adaylar başvurularını 25 – 27 Ekim 2021 tarihlerine kadar yapacaklardır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 19 Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici/sürekli kadroda 19 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS, İkamet ve yaş şartı yoktur. Adaylar başvurularını 25 - 26 - 27 Ekim 2021 tarihlerine kadar yapacaklardır.

Ataşehir Belediyesi 13 Eğitmen Alımı! KPSS-İkamet Yok

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Ankara ili Pursaklar Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 13 personel alınacaktır. Personel alımında İkamet, yaş ve KPSS şartı yoktur. Adaylar başvurularını 3 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Ataşehir Belediyesi 7 Personel Alımı Açıklandı

İstanbul İli Ataşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 7 personel alınacaktır. Personel alımında İkamet, yaş ve KPSS şartı yoktur. Adaylar başvurularını 6 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 6 Şoför-İdari Personel Alımı

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilanlara göre Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 6 personel alınacaktır. Personel alımında Yaş ve KPSS şartı yoktur.Adaylar başvurularını 25 – 27 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Kültür Bakanlığı 17 Güvenlik-Temizlik-Tekniker Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 17 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp KPSS 60 puan şartı vardır. Adaylar başvurularını 5 Kasım 2021 tarihine kadar (18:00) yapacaklardır.

Marmara Üniversitesi Sınavsız 75 Personel Alımı Açıklandı

Marmara Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 75 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS taban puan ve ikamet şartı yoktur. Personel alımı KPSS puan sıralamasına göre sözlü/yazılı sınav uygulanmadan yapılacaktır.

Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (25 Ekim 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır.

KOSGEB 3 Sözleşmeli Personel Alımı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 3 Bilişim Personeli alınacaktır. Personel alımında İkamet ve KPSS şartı yoktur. Adaylar başvurularını 12 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

SDÜ En Az Ortaokul Mezun 5 Vasıfsız İşçi Alımı İŞKUR’da

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 6 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Adaylar başvurularını 30 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kara Deniz Hava Kuvvetleri Dış Kaynak 148 Subay Alımı Başvuru Ekranı

Türk Silahlı Kuvvetlerine Kuvvet Komutanlıklarında/Milli Savunma Üniversitesinde görevlendirilmek üzere 2021 yılı dış kaynaktan muvazzaf subay adayı temini başvuru kılavuzu yayımlandı. başvuru ekranı açıldı. Subay alımı kontenjanları;

Kara Kuvvetleri Komutanlığı için 79, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için 41, Hava Kuvvetleri Komutanlığı için 28 olmak üzere 148 subay alımı yapılacak. Kuvvet Komutanlıkları ile Milli Savunma Üniversitesi için subay alımı u 14 Kasım 2021 tarihine kadar yapılabilir.

Tapu Kadastro Sözleşmeli 19 Büro Personeli ve Tekniker Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde İstanbul ilinde farklı ilçelerde istihdam edilmek üzere Büro Personeli ve Tekniker alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur. Personel alımı için başvurular 25 Ekim - 1 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

TBMM 1 Personel Alımı

Türkiye Büyük Millet Meclisi bünyesinde istihdam edilmek üzere Kamu Denetçisi Aday Adayı alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. Personel alımı için başvurular 25 Ekim - 15 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum