231 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Milli Saraylar Sorgulama Ekran

231 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Milli Saraylar Sorgulama Ekran

Milli Saraylar Başkanlığı tarafından 2022 yılı 231 kamu personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. Sözü sınav detaylarına dair tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı yazımız.

Milli Saraylar Başkanlığı bünyesinde 2022 yılı 231 adet sözleşmeli personel alımına ilişkin çözümleyici, büro personeli, müze görevlisi ile koruma ve güvenlik görevlisi unvanlarına başvuruların değerlendirilmesi duyurusu yayımlandı.

Milli Saraylar personel alımı

231 adet sözleşmeli personel pozisyonundan Çözümleyici, Büro Personeli, Müze Görevlisi ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanları için yapılan başvuruların değerlendirme işlemleri tamamlandı. Değerlendirme sonuçlarına, e-Devlet şifresi ile Kariyer Kapısı internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıdaki bağlantıdan tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz.

231 kamu personel alımı kontenjan dağılımı

231 adet sözleşmeli personel (1 Çözümleyici, 4 Büro Personeli, 4 Müze Görevlisi, 42 Restoratör, 4 Tekniker, 11 Teknisyen, 7 Diğer Teknik Hizmet Personeli, 69 Destek Personeli, 69 Koruma ve Güvenlik Görevlisi) alımı için sözlü, uygulama sınavları yapılacak.

Personel alımı itiraz süreci ve sınav detayları

Başvuru sonuçlarına ilan tarihinden itibaren 5 işgünü içerisinde gerekçesi belirtmek suretiyle yazılı olarak şahsen veya posta yoluyla itiraz edilebilecek. Süreç başladı. İşte sınavların nasıl olacağına dair detaylar:

KPSS+Sözlü sınava tabi tutulacak adaylar: Çözümleyici, Müze Görevlisi, Büro Personeli ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonları için olacak.

Uygulamalı Sınav + Sözlü sınava tabi tutulacak adaylar: Diğer Teknik Hizmet Personeli pozisyonu için başvurusu kabul edilen adayların tamamı uygulamalı sınava alınacaktır.

KPSS+Uygulamalı+Sözlü sınava tabi tutulacak adaylar: Restoratör, Tekniker ve Teknisyen pozisyonları için başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilen adaylar için KPSS, uygulama ve sözlü sınav yapılacak. İşte Milli saraylar personel alımı başvuru sonuçları:

Başvuru sonuçları.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
33 Yorum