24 Şubat 2017 Tarihli Belediye Öğretmenevi Memur ve İşçi Alımı

24 Şubat 2017 Tarihli Belediye Öğretmenevi Memur ve İşçi Alımı

Osmaniye İl Milli Eğitim, Safranbolu Öğretmenevi ASO müdürlüğü ve Isparta Hüyüklü Belediye başkanlığı personel alacaklarını açıkladı. Alınacak personel sayısı toplam 10 kişidir. Başvuru son tarih 06 Mart 2017 olarak açıklandı.

Karabük Safranbolu öğretmenevi ve ASO müdürlüğü 1 kişi aşçı alacağını açıkladı. Alınacak aşçı İŞKUR ilan 00003611427 ilan numarası ile internet ortamından web olarak veya şahsen bağlı bulundukları işkur müdürlüklerine giderek yapabilirler. Karabük öğretmenevi alınacak personel için ilköğretim olması, Milli Eğitim onaylı kalfalık ve ustalık belgesine sahip ve Hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir.

Noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecek olduğundan 11 Mart 2017 de sunal tülbentçi Öğretmenevi ve ASO müdürlüğünde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Başvuracak adayların bu süreyi kaçırmamaları gerekmektedir.

Isparta Hüyüklü Belediye Başkanlığı 7 kişi Beden İşçisi (Genel) statüsünde işçi alacağını yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR 00003611991 ilan numarasıyla beraber kurumun web adresi üzerinden veya kişinin bağlı olduğu işkur il müdürlüklerinden şahsen başvuru yapabileceklerdir.

Hüyüklü Belediye Başkanlığına başvuracak adaylar İlkokul mezunu, son 5 yıl mahalli idarelerde taşeron hariç çalışmış olması ve bunu hizmet dökümü ile belgelendirmesi gerekmektedir. 14 Mart 2017 tarihinde Hüyüklü belediye hizmet binasında saat 09:00 ile 18:00 Gün boyu çekilişle yani noterce belirlenecektir.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2 Büro İşçisi alacağını 24 Şubat 2017 de yayınladı. Adaylar 00003611917 İŞKUR ilan no ile birlikte Osmaniye işkura şahsen başvura bilirler veya İşkur üzerinden internet yoluyla başvuruda buluna bilirler.

Başvuracakların kişisel durumu eski hükümlü olması veya TMY (Terörle mücadelede yaralanan) statüsünde olması gerekmektedir. Adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 sınavından en az 1 puan almış olması, Ortaöğretim lise ve dengi mezunu olması lazım.

Her ilanın kendi şartları yukarıda yazılıdır. Başvuruda istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf (2 adet), Özgeçmiş CV ve Sağlık raporu olması gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.