26 Kuruma 606 Kamu Personel Alımı Bugün Açıklandı “18 Kasım”

26 Kuruma 606 Kamu Personel Alımı Bugün Açıklandı “18 Kasım”

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, personel alımları kapsamında başvuru ilanı yayımlandı. İşte kamu personel alımı başvuru süreci ve tüm şartlar.

BİMTAŞ, Aile Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Taşkömürü Kurumu, Sütçü İmam Üniversite, Dışişleri Bakanlığı, Çankaya Belediyesi, BURULAŞ, Edirne Belediyesi, SYDV, Şanlıurfa Büyükşehir, Belediyesi, BEYTAŞ ile diğer 14 kamu kurumuna yeni 606 kamu personel alımı açıklandı. İşte başvuru ilanları ve tüm süreç.

Kamu personel alımı başvuru ilanları tüm kontenjanlar

 • BİMTAŞ 5 Personel Alımı,
 • Aile Bakanlığı 15 Sözleşmeli Personel Alımı,
 • İçişleri Bakanlığı 124 Personel Alımı,
 • Taşkömürü Kurumu 30 Sürekli İşçi Alımı
 • Sütçü İmam Üniversite 34 Personel Alımı,
 • 14 Kuruma 96 Personel Alımı,
 • Dışişleri Bakanlığı 4 Sözleşmeli personel Alımı,
 • Çankaya Belediyesi 146 Personel Alımı,
 • BURULAŞ 104 Sürekli İşçi Alımı,
 • Edirne Belediyesi EBPAŞ 11 Personel Alımı
 • SYDV 2 Personel Alımı,
 • Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 5 İşçi Alımı,
 • BEYTAŞ 30 İşçi Alımı olmak üzere 606 kadro için başvurular alınıyor. İşte tüm ilanlar:

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 5 İşçi Alımı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az okuryazar 5 Beden İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Şanlıurfa Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 22 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

SYDV 2 Personel Alımı

Vakıfilan sayfasında yayınlanan ilanlara göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne (SYGM) bağlı vakıflar bünyesinde KPSS 60 puanla sürekli kadro personeller alınacaktır. Niğde Çamardı ve Zonguldak Devrek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Muhasebeci alınacaktır.

Niğde Çamardı SYDV personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 26 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Edirne Belediyesi EBPAŞ 11 Personel Alımı

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Edirne Belediyesi EBPAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 11 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 6 Büro Memuru, 1 Büro İşçisi, 1 İdari İşler Şefi, 2 inşaat Mühendisi ve 1 Grafiker.

Edirne Belediyesi personel alımında başvuru süresi: Adaylar için başvurular 18 – 19 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

BURULAŞ 104 Sürekli İşçi Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi BURULAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 104 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 50 otobüs Şoförü, 20 Güvenlik Görevlisi, 10 Temizlik Görevlisi, 2 Oto Karoseri Görevlisi, 2 Oto Elektrik Görevlisi, 20 Otopark Görevlisi. Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru zamanı:

Adaylar için başvurular 22 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

BİMTAŞ 5 Personel Alımı

Beyoğlu Belediyesi BİMTAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 5 Şehir Plancısı alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru zamanı: Adaylar için başvurular 20 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Aile Bakanlığı 15 Sözleşmeli Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız 15 Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Aile Bakanlığı personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 19 Kasım – 6 Aralık 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

İçişleri Bakanlığı 124 Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanla 124 sözleşmeli personel alınacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 9 Avukat, 8 branşta 20 Mühendis, 1 Arşiv Uzmanı, 1 Mütercim Tercüman, 1 Sosyal Çalışmacı, 2 Psikolog ve 90 Çağrı Karşılama Personeli. İçişleri Bakanlığı personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 29 Kasım – 3 Aralık 2021 (17:30’da sona erewcektir) tarihleri arasında yapacaklardır.

Taşkömürü Kurumu 30 Sürekli İşçi Alımı

Türkiye Taşkömürü Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 30 işçi alınacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 11 Kaynak İşçisi, 13 Mekanizasyon ve Pres İşçisi, 4 Talaşlı İmalat İşçisi, 1 Ağaç İşçisi ve 1 Elektrikçi. Türkiye Taşkömürü personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 22 – 26 Kasım tarihleri arasında yapacaklardır.

Sütçü İmam Üniversite 34 Personel Alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversite Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek sınav yapılmaksızın 10 unvanda 34 personel alınacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 8 hemşire, 1 psikolog, 1 Diyetisyen, 6 Sağlık Teknikeri, 4 Diğer Sağlık Personeli, 3 Büro Personeli, 1 Tekniker, 1 Teknisyen, 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 5 temizlik Personeli.

Sütçü İmam Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden (18 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır.

14 Kuruma 96 Personel Alımı İŞKUR’da Açıklandı! KPSS Şartı Yok

Denizli, İstanbul, Hatay, Bakırköy, İzmir, K. Maraş, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin ve Samsun Belediyeleri bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici ve sürekli kadroda 96 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 1 Ağır Kamyon Şoförü, 1 Satış Personeli, 1 Kebap veya Döner Ustası, 1 Müdür, 3 Bilgisayar Programcısı, 1 Bilgi İşlem Destek Elemanı, 1 Psikiyatri Uzmanı, 1 Kontrol Mühendisi ve Otomasyon Mühendisi, 1 Servis Elemanı, 1 Kodlama Memuru, 1 Büro Yönetim Elemanı, 1 Organizasyon Sorumlusu, 1 Destek Personeli, 1 Büro İşçisi, 1 Büro Destek Personeli, 2 Filit İşçisi, 6 Turist Hat Otobüs Şoförü, 6 Hostes, 20 Akreditasyon Personeli, 6 Hes Kodu Personeli, 2 İngilizce Tercüman, 1 Bilgi İşlem Destek Personeli, 2 Bulaşıkçı, 7 Vasıfsız Beden işçisi, 1 Engelli Vasıfsız İşçi, 1 Elektronik Teknolojisi Teknikeri, 5 Şehir Plancısı, 1 Sosyal Hizmet Uzmanı, 1 İç Mimar, 1 Su Ürünleri Mühendisi, 3 Şoför, 1 Askıcı, 4 Otobüs Şoförü, 2 özel Güvenlik Görevlisi, 3 Garson, 3 Aşçı ve 1 Çevre Temizliği Personeli.

Dışişleri Bakanlığı 4 Sözleşmeli personel Alımı

Dışişleri Bakanlığına bağlı Madrid, Şikago ve Yeni Pazar Büyükelçilik ve Başkonsolosluğu bünyesinde istihdam edilmek KPSS şartsız en az lise 4 Sekreter alınacaktır.

Dışişleri Bakanlığı Personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 15 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapacaklardır.

Çankaya Belediyesi 146 Personel Alımı

Ankara ili Çankaya Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda KPSS ve ikamet şartsız 146 personel alınacaktır.

Alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 40 Çöp Kamyonu Şoförü, 85 Vasıfsız İşçi, 2 Fitnes Antrenörü, 1 Havuz Operatörü, 1 Plates Eğitmeni, 1 Hemşire, 3 Yüzme Antrenörü, 2 Elektrik Ustası, 4 Kaynak Ustası, 3 Marangoz Ustası, 2 Sıhhi Tesisat Ustası ve 2 Yapım ustası.

Çankaya Belediyesi Personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

BEYTAŞ 30 İşçi Alımı

İstanbul ili Beykoz Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda KPSS şartsız 30 personel alınacaktır.

Alınacak personellerin unvanları: Çöp Toplama, Tuvalet Temizliği ve Çevre Temizlik Personeli ve Beden İşçisi. Beykoz Belediyesi Personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/beytas-surekli-kadro-kpss-sartsiz-30-vasifsiz-isci-alimi-26896h.htm

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum