283 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu Yayımlandı (OGM Sınav Sonuçları)

283 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu Yayımlandı (OGM Sınav Sonuçları)

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde 2022 Yılı Sözleşmeli Mühendis (Orman Mühendisi) Alımı Sonuç İlanı yayımlandı. OGM 283 kamu personel alımı sonuç duyurusu ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Orman Genel Müdürlüğü “OGM” taşra birimlerinde 657 Sayılı Devlet Memurları 4/B sözleşmeli personel pozisyonunda 283 adet Mühendis (Orman Mühendisi) alımı tercihleri 10 Nisan’da tamamlanmıştı. OGM 283 Orman Mühendisi alımı kapsamında sonuç duyurusu da geldi.

OGM orman mühendisi alımı sonuçları

283 adet Mühendis (Orman Mühendisi) pozisyonu için sözlü ve uygulamalı sınav 25 - 29 Nisan 2022 ile 09 - 12 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmişti. Adaylar sınav sonuçlarının detaylarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısı “Başvurularım – Değerleme Sonuçları” başlığı altından öğrenebilecekleri belirtildi.

Memur alımı sözlü sınav itiraz ve atama süreci

Orman Genel Müdürlüğü sözlü ve uygulamalı sınav sonuçlarına ilişkin itirazlar 8-14 Haziran 2022 tarihleri arasında alınacak. İnceleme sonrasında asil olarak yerleştirilmesi yapılan adayların 19 Haziran 2022 – 26 Haziran 2022 tarihleri arasında aşağıda belirtilen evraklarla birlikte yerleştirildikleri ilin bağlı bulunduğu Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat kendileri teslim ederek başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Orman mühendisi alımı atama belgeleri

Nüfus Cüzdanı Sureti, Cumhuriyet Savcılığı İyi Hal Belgesi, Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi, İlgili KPSS puanını Gösteren Sınav Sonuç Belgesi, Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylı Sureti, Vesikalık Fotoğraf, Sağlık Kurulu Raporu, Sigortalılık Tescil ve Hizmet Kaydı isteniyor.

Orman Mühendisi Sonuçları.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.