29 Kasım Kamu İş İlanları Yayımlandı! 6 Kurum Kontenjan Dağılımı

29 Kasım Kamu İş İlanları Yayımlandı! 6 Kurum Kontenjan Dağılımı

29 Kasım Pazartesi günü itibarıyla yeni kamu personel alımları birçok kurum bünyesinde açıklandı. İşte yeni kamu iş ilanları başvuruları ve tüm süreç.

Kamuya yeni personel alımları kapsamında 29 Kasım tarihli kamu iş ilanları açıklandı. 6 kamu kurum ve kuruluşu için açıklanan bugün tarihli başvuru ilanları, kontenjanlar ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu Personel Alımı Başvuru Kontenjan Dağılımı

  • Kültür Bakanlığı 85 sözleşmeli personel alımı,
  • İstanbul Üniversitesi 43 personel alımı,
  • Anadolu Üniversitesi 7 personel alımı,
  • Sanayi Bakanlığı 4 personel alımı,
  • Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Merkezi 12 personel Alımı,
  • Akşehir Belediyesi 17 kamu personel alımı olmak üzere 6 kamu kurumuna yeni personel alımları bugün açıklandı. İşte başvurulara dair tüm detaylar:

Kültür Bakanlığı 6 Şehirde 85 Sözleşmeli Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından en az ortaokul mezunu toplamda 85 personel alınacağı açıklanmıştır. Kültür Bakanlığı bünyesinde 6 şehirde görevlendirilmek üzere farklı unvanlarda toplam 85 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Hangi unvanda kaç personel alınacaktır? 26 Sanatçı, 5 Sahne Işıkçısı, 17 Sahne Makinisti, 3 Kadın Gardırop, 1 Butafor, 2 Heykeltıraş, 1 Lutiye, 3 Video Projeksiyon, 1 Boyacı, 1 Aksesuarcı, 3 Sahne Sesçisi, 2 Perukacı, 1 Sahne Mekanikçisi, 1 Orkestra Düzenleyici, 1 Akortçu, 2 Kadın Terzi, 2 Erkek Terzi, 2 Kunduracı, 4 Masör, 1 Sahne Demircisi, 1 Makyöz, 1 Mihmandar Mütercim, 1 Kondüvit, 1 Şapka Çiçek ve 2 Büro Personeli.

Adaylar başvurularını ne zaman ve nereye yapacaklardır? İlana başvuracak adaylar 13 Aralık 2021 tarihi saat 23:59’a kadar, elektronik ortamda e-Devlet – Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı internet adresinden yapacaklardır.

İstanbul Üniversitesi KPSS 60 Puanla 43 Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi tarafından 6 unvanda KPSS 60 puanla toplamda 43 personel alınacağı açıklandı. İstanbul Üniversitesi bünyesinde istihdam üzere 6 unvanda toplam 43 sözleşmeli personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı? 15 Büro Personeli, 8 Tekniker, 5 Mühendis, 3 Sınav Hizmetleri Uzmanı, 6 Çözümleyici ve 6 Sistem Programcısı.

Adaylar başvuruları nereye ve ne zaman yapacaklar? Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (29 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde, başvuru ilanında yer alan internet adresinden online olarak yapacaklardır.

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli 7 Personel Alımı

Anadolu Üniversitesi tarafından ortalama 15 Bin TL maaşla sözleşmeli personel alınacağı açıklandı. Anadolu üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ortalama 15 Bin TL maaşla 7 sözleşmeli bilişim personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Alınacak personeller hangi unvanlarda ve sayıda alınacaktır: 5 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Önyüz Geliştirme Uzmanı ve 1 Kıdemli Yazılım Mimarı alınacaktır.

Adaylar başvurularını ne zaman ve nereye yapacaklardır? Adaylar bu ilanın Üniversite Kurum İçi Duyurular internet sayfasında yayımlandığı tarihten (bu tarih dahil) itibaren 15 gün (15. günün mesai bitimi saat 17:30’a kadar) içinde Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – Yunus Emre Kampüsü Tepebaşı/Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Üniversitemize ulaşacak şekilde posta ile yapacaklardır.

Sanayi Bakanlığı Sözleşmeli 4 Personel Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sözleşmeli kadroda 4 personel alınacağı açıklanmıştır. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 sözleşmeli bilişim personeli alınacağı açıklanıştır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Sanayi Bakanlığı personel alımı başvuru yeri ve zamanı: Adaylar başvurularını 13 Aralık 2021 tarihine kadar elektronik ortamda e-Devlet – Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresine yapacaklardır.

Kamuya En Az Ortaokul 12 Güvenlik-Aşçı Tarım İşçisi Alımı

Kamu Kurumu tarafından en az ortaokul mezun vasıflı vasıfsız 12 personel alınacağı açıklanmıştır. Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 12 Personel alınacaktır.

Personel unvan ve sayı dağılımı: 8 Tarım İşçisi, 1 Aşçı ve 3 Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Merkezi personel alımı için başvurular nereye ve ne zaman yapılacak? Adaylar başvurularını 3 Aralık 2021 tarihine kadar, İŞKUR internet sitesi üzerinden online, İŞKUR hizmet noktalarından şahsen ve Alo 170 hattından telefonla yapacaklardır.

Akşehir Belediyesi Düz Memur Alımı ve Zabıta Memuru Alımları Bugün Başladı

Kamu kurumu tarafından yeni kadrolara düz devlet memuru alımı ile zabıta memuru alımı için başvuru süreci 29 Kasım itibarıyla başladı.

Kadrolu statüde olmak üzere 8. derece kadrolara düz memur alımı ile zabıta memuru alımı başvuru süreci bugün başladı. Adaylar ikamet şartı bulunmayan memur alımı başvurularını bu hafta tamamlamaları gerekiyor. İşte Konya ili iş ilanları bünyesinde Akşehir Belediyesi yeni devlet memuru ve zabıta memuru alımı başvuruları.

Zabıta ve memur alımı başvuru süreci: Başvurular 29 Kasım 2021 tarihi itibarıyla başladı. Başvuru süreci 3 Aralık’a kadar devam edecek. Başvurular şahsen, posta ile veya e-posta ile internetten yapılabilir. Zabıta alımının boy ve kilo ölçümünden dolayı şahsen yapılması gerekiyor.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.