3.250 Bekçi Alımı Online Başvurular! Hangi Durumda 340 TL İade Edilmeyecek

3.250 Bekçi Alımı Online Başvurular! Hangi Durumda 340 TL İade Edilmeyecek

Polis Akademisi'nde 3 bin 250 çarşı ve mahalle bekçisi alımı için ücret ödeme ve başvuru işlemleri devam ediyor. 81 ilde bekçilik başvuruları ve ücret ödeme işlemleri nasıl yapılacak? Hangi durumlarda ücret geri ödenmez. İşte detaylar.

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM kadroları için Polis Akademisi Başkanlığı PA’da 3.250 yeni ve güncel çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında online başvurular devam ediyor. Bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak adayların ücret ödeme iş ve işlemleri ile başvurularda dikkat edeceği hususlara yer vereceğiz. Hangi durumda 340 TL bekçilik sınav ücreti geri iade edilmez. İşte bekçilik başvurusunda önemli hatırlatmalar ve gerekli detaylar.

Bekçi alımı 340 TL başvuru ücreti ödemeleri

Adaylar bekçi alımı başvurularında ilk öncelik olarak ücret ödeme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Başvuru ücreti olan 340 TL’nin Halkbank’ın şu hesabına yatırılması gerekiyor:

Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA “2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı” isimli hesaba yatırılabilecektir. Başvuru ücreti Şube olarak Sadece Halkbank'lardan, Halkbank ATM'lerinden veya internet bankacılığından yapılması gerekiyor.

Önemli Hatırlatma! İnternetten ücret yatıran adaylar ayrıca dekont çıktısını da almaları gerekiyor. Sınav ücreti yatırılırken başvuru yapan adayın T.C. kimlik numarası ile olması gerekmektedir. Ücretin yatırıldığına dair dekontun da şahsen başvurularda adayın yanında olması gerekiyor.

340 TL sınav ücreti hangi durumda geri ödenmeyecek?

Başvuru ücretini yatırdığı halde internet üzerinden ön başvuru yapmayan ya da yapamayanların,

Ön başvurusunu yaptığı halde şahsen başvurusunu yapmayan ya da başvuru şartlarından herhangi birini taşımayanların,

Bekçilik sınavına girmeyen, giremeyen, sınava alınmayan, sınavdan çıkarılan, sınavı geçersiz sayılanların,

Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavında başarısız olanların,

Ücret gerektirmeyen bir işlem için ücret yatıran veya aynı işlem için birden fazla ücret yatıranların ile sınav ücretini kendi adına yatırmayan adayların 340 TL olan sınav ücreti geri iade edilmeyeceği belirtildi.

Bekçilik başvuru şartları ve başvurular

T.C. vatandaşı olanlar, en az lise mezunu olanlar, en az 167 cm boyunda olanlar, başvuru ilinde 1 yıldır ikamet edenler, askerlik ödevini tamamlayanlar, 31 yaşından gün almamış olanlar ve aşağıdaki kılavuzda belirtilen şartların tamamını taşıyanlar başvurabilir.

Başvurular online olarak aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden 13 Mayıs 2022 tarihi saat 17.00’a kadar yapabileceklerdir. İşte gerekli başvuru kılavuzu ve başvuru ekranına dair bağlantılar.

TIKLA HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/egm-81-sehirde-bekcilik-basvuru-ekrani-acildi-en-az-lise-3-250-kadro-28908h.htm

Bekçi alımı başvuru ekranı.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum