3 Kuruma KPSS Şartlı/Şartsız 41 Kamu Personeli Alımı Online Başvuru

3 Kuruma KPSS Şartlı/Şartsız 41 Kamu Personeli Alımı Online Başvuru

Kamu ilan resmi web sayfasında yayınlanan ilanlarda farklı unvanlarda ikamet şartı olmadan 41 kamu personeli alınacağı açıklanmıştır. Genel başvuru ile alınacak personellerin en az lise mezunu olmalıdır.

Milli Eğitim Bakanlığı, Uşak Üniversitesi ve Kayseri Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlara göre 41 kamu personeli alınacaktır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) personel alımı için başvuru şekli ve süresi.

Adaylar başvurularını 19 – 23 Aralık 2022 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) hangi kadroda kaç personel alıyor.

1 Kıdemli Veri Tabanı Yöneticisi, 1 Kıdemli Sistem Çözüm Mimarı, 1 Kıdemli Yazılım Uzmanı (JAVA), 1 Kıdemli Önyüz (Front-End) Geliştirme Uzmanı, 2 Yazılım Önyüz (Front-End) Geliştirme Uzmanı, 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı (JAVA) ve 3 Yazılım Geliştirme Uzmanı alınacaktır.

2021 ve 2022 tarihlerinde yapılan KPSS Sınavında alınan KPSSP3 puanının %70’i (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak dikkate alınır.) ile YDS veya buna denkliği YÖK tarafından kabul edilen puanın %30’unun toplamı esas alınarak (YDS veya dengi puanını ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı 0 (sıfır) olarak hesaplanacaktır.)

Başvuru özel şartları daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı resmi web sayfasında yayınlanacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Uşak Üniversitesi personel alımında başvuru şekli ve zamanı.

Adaylar başvurularını 15 Aralık 2022 tarihine kadar Cumhurbaşkanlığı kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Temizlik Görevlisi alımı için (19 kişi) Lise mezunu olmak, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek durumu bulunmamak, 2022 KPSS Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için (7 kişi) Önlisans mezunu olmak, 1 Ocak 1992 ve sonraki doğumlular başvurabilecektir, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek, 2022 KPSS Sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kayseri Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi ve şekli.

Adaylar başvurularını 15 Aralık 2022 tarihine kadar Cumhurbaşkanlığı kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımında 3 kişi için Lise ve 2 kişi için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Erkek adaylar için 170 cm, Kadın adaylar için 160 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması, Geçerlilik süresi dolmamış (en az 1 yıl kalmış olmak) özel güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek, 2022 KPSS Sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum