30 Bin 811 Memur Alımı Ağustos Kamu İş İlanları

30 Bin 811 Memur Alımı Ağustos Kamu İş İlanları

Ağustos 2017 ayında yüzlerce Kamu Personel Alım iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan Kamu İş İlanlarına göre 30.811 kişi Kamu İşçisi, Memur, Askeri Personel Olarak İstihdam Edilecek. Ağustos 2017 ayında memur alımı yapacak olan tüm kurumların listesi ve baş

İş İlanları Kariyer haber sitesi olarak kamuya yapılacak olan tüm kamu personel alım ilanlarını sizlere günlük olarak ulaştırmaya devam ediyoruz.

Takipçilerimiz tarafından bizlere iletilen talepler doğrultusunda Ağustos 2017 ayında yapılacak olan büyük çaplı kamu iş ilanlarını sizler için bir araya getirdik. Haberimizde yer almayan kamu personel alım ilanlarına haberin sonunda yer alan İşkur İş İlanları ile Memur alımı kategorilerinden tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Eski Genel Müdürlüğü 5 İşçi Alımı yapacak. İlkokul mezunları ilana 14 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurabilecek. Başvuru bilgileri için tıklayınız.

Manisa Öğretmenevi Müdürlüğü ilkokul, ortaöğretim (lise) ve önlisans mezunu 4 işçi alımı yapacak. Başvurular 11 Ağustos 2017 tarihine kadar yapılacak. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Cumhuriyet Üniversitesi 2 canlı model alımı yapacak. Lise mezunlar 9 – 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında başvurabilecek. İlan için tıklayınız.

Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından 18 memur alım ilanı yayınlandı. Lise ve Önlisans mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 15 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 11 kamu personel alımı yapılacak.  Başvurular en geç 25 Ağustos 2017 Cuma günü saat 16:00 ‘a kadar yapılacak. Lisans mezunları ilana başvurabilecek.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından 60 memur alım ilanı yayınlandı. Lisans mezunlarının başvurabileceği, ilan için başvurular 18 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından 55 kamu personel alımı yapılacak. Başvurular ilanın gazetede yayımladığı tarihten itibaren 15 gün içinde yapılacak. Önlisans ve lisans mezunları ilana başvurabilecek. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Rekabet Kurumu tarafından 28 memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular başlamış olup 22 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Lisans mezunu adaylar istihdam edilecektir. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Savunma Sanayi Müsteşarlığı tarafından 67 memur alım ilanı yayınladı. Lisans mezunları 28 Ağustos 2017 tarihinde mesai bitimine kadar ilana başvurabilecek. İlan için tıklayınız.

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 4 Danışman Alımı yapacak. Lisans mezunları başvurularını 12 Ağustos 2017 tarihine kadar yapabilecek. İlan için tıklayınız.

Fırat Kalkınma Ajansı 8 Memur Alımı yapacak. Lisans mezunu adaylar için başvurular 25 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlayacak olup 15 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. İlana ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul Üniversitesi 32 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Lisans mezunları için son tarih 17 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. İlan bilgileri için tıklayınız.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 7 memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 14 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Lisans mezunları başvurabilir. İlan için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi tarafından 75 sağlık personeli alım ilanı yayınlandı. Lise ve Lisans mezunu adaylar 9 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurabilir. İlan için tıklayınız.

TUBİTAK 7 Büro Görevlisi ve Sekreter Alımı yapacak. Başvuru başlamış olup son 09 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. Lise, önlisans ve lisans mezunları ilana başvurabilecek. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 200 kamu personel alımı yapacak. Önlisans ve Lisans mezunu adaylar 9 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurularını elektronik ortamda yapacak. İlana ulaşarak başvuru yapmak için tıklayınız.

Orman Genel Müdürlüğü Tarafından 95 Muhafaza Memuru Alımı İçin İlan Yayınlandı. Başvurular 10 – 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Önlisans mezunları bu ilana başvurabilecektir. İlan bilgilerini incelemek için tıklayınız.

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Askeri Personel alımı yapılacak. İlana en az lise mezunları başvurabilecek. İnternet ortamında alınan başvurular 18 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. İlana hemen ulaşarak online başvuru yapmak için tıklayınız.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı 13 bin sözleşmeli erbaş ve 11 bin uzman erbaş olmak üzere toplamda 24 bin askeri personel alımı yapacak. Başvuruların 1 Aralık 2017 tarihine sona ereceği ilanlara; ilköğretim, ortaokul, ortaöğretim (lise), önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek. Kılavuz ve habere ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.