30 Nisan 2016 Kamu Personeli Alım İlanları

30 Nisan 2016 Kamu Personeli Alım İlanları

30 Nisan 2016 Kamu Personeli Alım İlanları 14 İlan Tek Sayfada. İlköğretim, Lise, Önlisans Mezunları Aradından Birçoğu KPSS Şartı Aranmaksızın Personel Alımı Yapılacak.

Kamu Personeli alımı haber sitesi olarak 30 Nisan 2016 tarihinde yayınlanan 14 iş ilanını tek sayfada sizlere sunuyoruz. Öncelikle İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden başvuru tarihleri arasında aşağıda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır. Adayların aşağıdaki her alanı bir ilan olarak ayrı ayrı değerlendirmeleri gereklidir. Her bir ilan bir paragrafta verilmiştir.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Elektrik Teknikeri alımı için: 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSSP93 puan türünden en az 60 puan olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Elektrik önlisans mezunu olmak ve Elektrik Teknikeri mesleğinde en az 2 yıl sigortalı olarak çalışmış olmak şart. Başvuru için İş İlan No (00003205697).

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Bulaşıkçı alımı için: en az İlköğretim mezunu olması gerekmektedir. (1997 öncesi 5 yılllık ilkokul mezunları dahildir) Noterce kura çekimi 12/05/2016 tarihinde saat 10:00 : 11:00 da Diyarbakır Polisevi Şube Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak, isteyenler çekilişi izleyebilecektir. Bulaşıkçı (Stevard) mesleğinde en az 2 yıl sigortalı olarak çalışmış olma şart. Başvuru için İş İlan No (00003205848).

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Aşçı Yardımcısı alımı için: en az İlköğretim mezunu olması gerekmektedir. (1997 öncesi 5 yılllık ilkokul mezunları dahildir) Noterce kura çekimi 12/05/2016 tarihinde saat 10:00 : 11:00 da Diyarbakır Polisevi Şube Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak, isteyenler çekilişi izleyebilecektir. Aşçı Yardımcısı mesleğinde en az 3 yıl sigortalı olarak çalışmış olmak şart. Başvuru için İş İlan No (00003205835).

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Sıhhi Tesisatçı alımı için: 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSSP93 puan türünden en az 60 puan olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Sıhhi Tesisatçılık önlisans mezunu olmak ve Sıhhi Tesisatçı mesleğinde en az 2 yıl sigortalı olarak çalışmış olmak şart. Başvuru için İş İlan No (00003205865).

Bursa Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Temizlik Görevlisi alımı için: En az ilköğretim, en fazla ortaöğretim mezunu olmak. Başvuru için KPSS puan şartı ilanda yer almadı. Alanında deneyimli, en az 3 yıl bir otelde ya da misafirhanede Kat Hizmetleri Elemanı olarak çalışmış olmak ve bu çalışmasını belgeleyebiliyor olmak.  İşe yerleştirilecek adaylar Çekirge, Acemler, Kültürpark, Karacabey veya Uludağ tesislerinde görev verilecektir. Başvuru için İş İlan No (00003208150).

Bursa Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Pide Ustası alımı için: En az ilköğretim, en fazla ortaöğretim mezunu olmak. Başvuru için KPSS puan şartı ilanda yer almadı. Belirtilen meslekte en az 3 yıl çalıştığını belgelemek. İşe yerleştirilecek adaylar Çekirge, Acemler, Kültürpark, Karacabey veya Uludağ tesislerinde görev verilecektir. Başvuru için İş İlan No (00003206056).

Bursa Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Garson Servis Elemanı alımı için: 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSSP93 puan türünden en az 60 puan olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Ortaöğretim mezunu olmak şart. Belirtilen meslekte en az 3 yıl çalıştığını belgelemek. (Turizm ve Otelcilik mezunları tercih sebebidir.). İşe yerleştirilecek adaylar Çekirge, Acemler, Kültürpark, Karacabey veya Uludağ tesislerinde görev verilecektir. Başvuru için İş İlan No (00003206300).

Baltalimanı Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Sıhhi Tesisatçı alımı için: En az ilköğretim, en fazla önlisans mezunu olmak. Başvuru için KPSS puan şartı ilanda yer almadı. İşe yerleştirilen adaylara brüt 2200 TL maaş ödeneceği bildirildi. Başvuru için İş İlan No (00003208361).

Baltalimanı Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Telefon Santral Operatörü alımı için: En az ilköğretim mezunu olmak. Başvuru için KPSS puan şartı ilanda yer almadı. İşe yerleştirilen adaylara asgari ücret ile yemek ücreti ödeneceği bildirildi. Başvuru için İş İlan No (00003208390).

Baltalimanı Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Garson (Servis Elemanı)alımı için: En az ilköğretim, en fazla önlisans mezunu olmak. Başvuru için KPSS puan şartı ilanda yer almadı. İşe yerleştirilen adaylara asgari ücret ile yemek ücreti ödeneceği bildirildi. Başvuru için İş İlan No (00003208398).

Baltalimanı Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Garson (Servis Elemanı)alımı için: En az ilköğretim mezunu olmak. Başvuru için KPSS puan şartı ilanda yer almadı. İşe yerleştirilen adaylara brüt 2200 TL maaş ödeneceği bildirildi. Başvuru için İş İlan No (00003208490).

Baltalimanı Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Soğuk Mezeci alımı için: En az ilköğretim mezunu olmak. Başvuru için KPSS puan şartı ilanda yer almadı. İşe yerleştirilen adaylara brüt 2200 TL maaş + yemek ücreti ödeneceği bildirildi. Başvuru için İş İlan No (00003208507).

Erzurum İli Köprüköy İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 30 Nisan 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Büro Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 5 Mayıs 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 6 Mayıs 2016 tarihine sona erecektir.

Erzurum Köprüköy SYDV Büro Görevlisi alımı için: İlk ilan tarihi olan 06.04.2016 tarihinden önce Köprüköy ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. İyi derecede Muhasebe bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek ( Bu alanda kendini yetiştirmiş, iş tecrübesi olan ve bunu belgelendiren adaylar tercihte öncelikli olarak değerlendirilecektir. ) İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop, vb. ) kullanabiliyor olmak ve başvuru sırasında belgelendirmek. ( Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Kullanımı ve Bilişim Teknolojileri bilgisine sahip olmak, Bu konuda sertifikası olanlar tercihte öncelikli olarak değerlendirilecektir ). En az B sınıf ehliyet sahibi olmak, aktif olarak araç kullanıyor olmak ve seyehat engeli bulunmamak.

Giresun İli Eynesil İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 30 Nisan 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 6 Mayıs 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 11 Mayıs 2016 tarihine sona erecektir.

Giresun Eynesil SYDV Büro Görevlisi alımı için: lisans programlarının Eğitim ve Mühendislik Fakülteleri hariç olmak üzere birinden mezun olmak. İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Başvuru tarihinden itibaren son 8 aydır (240 gün) Eynesil ilçesinde ikamet etmiş olmak, kişi atandığı takdirde Eynesil ilçesinde sürekli ikamet edeceğini başvurusu ile taahhüt eder. Eynesil İlçesi nüfusuna kayıtlı olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şart.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.