366 Kamu İşçi Alımı KPSS Şartı Yok

366 Kamu İşçi Alımı KPSS Şartı Yok

Akyonkarahisar, Aksaray, Aydın, Burdur, Batman, Çorum, Kahramanmaraş, Niğde, Manisa ve Konya İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Bay ve Bayan Kamu işçi alımı yapacaktır. Başvurular Başlamış olup 31 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. İlan Metinleri

Kazı Başkanlıkları İlkokul, Lise, Önlisans ve Üniversite mezun KPSS Şartsız 18 yaş ile 45 yaş arası Bay Bayan işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuracak adaylar ilan kılavuzunu incelemeleri gerekmekte Adres ve İletişim adresleri Kılavuzlarda yer almaktadır.

Afyonkarahisar Amorium Kazı Başkanlığı 20 işçi alımı yapacaktır. En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı Vasıfsız işçi olup Arkeolog, Tekniker ve Restoratör olarak görevlendirilecektir. Başvurular 10 Temmuz 2017 ile 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Konya Kubad-Abad Kazı Başkanlığı 75 işçi alımı: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı şoför Bekçi Vasıflı ve Vasıfsız olarak görevlendirilecektir. Başvurular 10 Temmuz ile 18 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Aydın Afrodisias ve Magnesia Kazı Başkanlığı 74 işçi alımı için: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı şoför Bekçi olup Arkeolog, Tekniker ve Restoratör olarak görevlendirilecektir. Başvurular Başlamış olup 02 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Burdur Sagalassos Kazı Başkanlığı 30 kişi alımı: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller Beden İşçisi olarak görevlendirilecektir. Başvurular 09 Temmuz ile 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Batman Hasankeyf Kazı Başkanlığı 67 İşçi alımı: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı şoför Bekçi Arkeolog Tekniker olarak görevlendirilecektir. Başvurular Başlamış olup 14 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Çorum Ortaköy Kazı Başkanlığı 15 işçi alımı: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı şoför Bekçi olup Arkeolog, Tekniker ve vasıfsız işçi olarak görevlendirilecektir. Başvurular Başlamış olup 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kahramanmaraş Keçe Mağarası Kazı Başkanlığı 10 işçi alımı: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı şoför Bekçi ve Vasıfsız işçi olarak görevlendirilecektir. Başvurular Başlamış olup 30 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Niğde Müze Kazı Başkanlığı 30 işçi alımı: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı şoför Bekçi olup Arkeolog ve Tekniker olarak görevlendirilecektir. Başvurular Başlamış olup 10 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Manisa THYATEIRE Kazı başkanlığı 10 işçi alımı: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı şoför Bekçi Vasıflı ve vasıfsız olarak görevlendirilecektir. Başvurular Başlamış olup 30 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Aksaray Acemhöyük ve Aşıklı höyüğü 35 işçi alımı: En az İlkokul en çok lisans mezun olunması gerek. Alınacak Personeller İşçi Aşçı şoför Bekçi olup Tekniker ve Restoratör olarak görevlendirilecektir. Başvurular Başlamış olup 17 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, 2 adet resim, Sabıka kaydı, Öğrenim durum belgesi ve Adli sicil belgesi sunacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum