4 Bin 676 - 6 Bin 887 TL Maaşlarla Kadrolu Memur Alımı Yapılacak

4 Bin 676 - 6 Bin 887 TL Maaşlarla Kadrolu Memur Alımı Yapılacak

Kamuya 4 bin 676 TL ve 6 bin 887 TL maaşlarla yeni memur alımı başvuruları alınacak. İşte kamu personel alımı başvuru süreci ve tüm detaylar.

Narman Belediyesi ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı kapsamında başvurular alınacak. 9. derece kadrolara zabıta alımı, 8. Derece kadrolara ise mühendis alımı yapılacak. Zabıta kadrosuna 4676 lira, Mühendis kadrosuna 6887 lira maaş verilecek. 2022 yılı itibarıyla da sonra enflasyon rakamlarına göre artış yüzde 12.47 olacak. Erzurum ili iş ilanları kapsamında yeni memur alımı süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

is-guvenligi.jpg

Narman Belediyesi memur alımı kontenjan ve mezuniyet şartları

  • 1 Mühendis alımı için lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İnşaat Mühendisliği programından mezun olmak,
  • 1 Zabıta Memuru alımı için lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin her hangi birinden mezun olmak gerekiyor.
  • Mühendis ve zabıta alımlarına Erkek veya Kadın adaylar başvurabilir. KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almak gerekiyor.

Kamu kurumu memur alımı (Genel Şartlar)

İlan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekiyor. Ayrıca diğer özel hükümler de şu şekildedir:

  • Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg’dan fazla fark olmamak,
  • Zabıta Memuru kadrosu için; Sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Kamu kurumu personel alımı başvuru süreci

Başvuru için adayların gerekli belgeleri hazırlayarak belirtilen tarihlerde başvuru yapması gerekiyor. Zabıta alımı şahsen olması gerekirken mühendis alımı istenirse posta veya e-posta ile de yapılabilir. Başvurular 27-31 Aralık 2021 tarihlerinde olacak.

İşte tüm başvuru belgelerini bulabileceğiniz BAŞVURU KILAVUZU: Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/narman.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.