4 cü Mekanize Tugay Personel Alımı İş İlanları

4 cü Mekanize Tugay Personel Alımı İş İlanları

4. Mekanize Tugay 23 Mart 2017 de kamu personel alımı Kariyer ilanı yayınladı. Alınacak personel 4. Mekanize Aile Kantini Edirne Keşan’da görevlendirilecektir. Başvurular başlamış olup 03 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir.

Açıklanan ilanda Önlisans mezunu ve KPSS P93 puan türünden 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecektir. Edirne Keşan 4. Mekanize tugay Aile Kantini Muhasebeci olarak 1 kişi istihdam edilecektir. Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Edirne adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 03 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003666213 başvuru yapabileceklerdir.

Muhasebeci 1 kişi için şartlar: Ön Lisans Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puanından 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Hafta sonu cumartesi ve Pazar günleri tatildir.

Muhasebeci için işin niteliğinin gerektirdiği üzere bedensel ve zihinsel engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı yada bulaşıcı hastalığı bulunmaması gerekmektedir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların belirtilen tarih 03 Nisan 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personel Aile Kantin Muhasebe ve sorumlu olarak görevlendirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.