4 Şehir SYDV B Ehliyetli Memur Alımı İlanları

4 Şehir SYDV B Ehliyetli Memur Alımı İlanları

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları 4 şehir için yeni ilanlar yayınladı. SYDV memur alımı ilanları başvuru koşulları arasında B sınıfı ehliyetli olması isteniyor. SYDV hangi şehirlere alımı yapıyor?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yeni ilanlar yayınlayarak memur alımı yapacaklarını açıkladı. 4 şehre alım yapılacaktır. Başvuru yapacaklarda B sınıfı sürücü ehliyeti şartı aranıyor. SYDV memur alımı detayları 4 başlıkta verildi.

Manisa Yunusemre Büro Görevlisi Alımı:

Başvurular 23 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecek. 4 yıllık Yükseköğrenim Kurumlarının Sosyal Hizmetler, İletişim Fakültesinin herhangi bir bölümünden mezun olmak, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık(PDR) bölümü, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Lisans Programı, Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. Bilgisayar programlarını kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak.

Denizli Bekilli Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı:

Son Başvuru 20 Ekim 2020 olarak ilan edildi. İyi derece de bilgisayar kullanabiliyor olmak. En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının bölümlerinden mezun olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl sağlığı ile ilgili engel bulunmamak. En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olup aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. Son 6 aydır Denizli Bekilli ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. İyi derece de Bilgisayar kullanabiliyor olmak. İşin süresi: Daimi (2 ay deneme süreli). ÖSYM tarafından 2018-2019 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Yozgat Saraykent Büro Görevlisi Alacak:

Milli eğitim bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi bölümlerinden birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. En az B Sınıfı ehliyet, iyi derece araç kullanımı ve seyahat engeli olmamak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. ÖSYM tarafından 2018 ve 2019 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

Karaman Sarıveliler Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alacak:

Başvurular 15 Ekim 2020 bitimine kadar sona erecek. Yüksek lisans mezunu olmak, Başvuru tarihinden itibaren Sarıveliler İlçesi sınırları içerisinde 1 yıldır ikamet ediyor olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl sağlığı ile ilgili engeli bulunmamak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olup, aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. Yabancı dil veya işaret dili bilmek ve belgelemek tercih sebebidir.

Başvuru Ekranı

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum