40 Bin Kamu Personel Alımı Yapılacak Tüm Kurumlar Aralık 2016

40 Bin Kamu Personel Alımı Yapılacak Tüm Kurumlar Aralık 2016

İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans Düzeyinden KPSS Şartlı & Şartsız Aralık 2016 Ayı Kamu Personel Alımı Yapacak Olan Tüm Kurumlar Bir Sayfada Toplandı İşte Tüm Detaylar.

Kamu Personeli Alımı günlük ilanların yayınlamaya devam ediyoruz. Bir çok takipçilerimizin ortak talebi olan tüm ilanları bir sayfada sizlere sunuyoruz. Hazırladığımız haberimizde ilanları yayınlanan yüzlerce kurum bulunmakta olup, bu kurumlara toplamda 40 bin kişinin üzerinde istihdam yapılacaktır. Memur adaylarının yapması gereken aşağıdaki ilanları inceleyerek şartlarının uyduğu ilanı bulan adayların ilanın yanında yer alan kategorilerden ilanla ilgili tüm detaylara ulaşması. Başvuru sayfaları ilanın en altında bulunmaktadır.

Balıkesir Erdek Belediyesi Personel Alımı için: Meslek Yüksek Okulu Sebze Üretim Bölümü mezunu olması veya Veterinerlik Fakültelerinden mezun veya Ziraat Fakültesi Tarım Programı Bölümü mezunu, Fakülte veya 4 yıllık Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunu olması şart. (İşçi Alımı)

Karaman Belediyesi İşçi Alımı için: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Ortaöğretim (lise ve dengi) olması gerekmektedir. (İşçi Alımı)

Tokat Belediyesi Kamu İşçi Alımı için: En az ilköğretim mezunu olmak şart. (İşçi Alımı)

Orman Genel Müdürlüğü 24 Engelli Kamu İşçisi Alımı için: Lise ve Dengi okul mezunu, 2016 EKPSS puanı almış olması ve Engelli olanlar başvuracaklardır. (Engelli Kamu Personeli Alımı)

İTKİB Engelli personel alımı için: 18 yaşını bitirmiş olması ve En az önlisans mezunu olması gerekmektedir. (Engelli Kamu Personeli Alımı)

Orman Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı için: İlköğretim düzeyinden mezun olup, farklı düzeylerden ehliyet şartı aranmaktadır. (İşçi Alımı)

BDDK Personel Alımı için: Önlisans ve Lisans mezunları arasından KPSS en az 70 puan alanlar başvurabilecek. (Memur Alımı)

Karayolları Genel Müdürlüğü Memur Alımı için: Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro, Elektrik Elektronik Teknikeri alımı için: Elektronik, Elektrik -Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak. İnşaat Mühendisliği, Matematik, Matematik-Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar, Matematik ve İnformatik, Matematik-İnformatik, Matematik-Bilgisayar Programcılığı, Uygulamalı Matematik ve Bilgisayar, Uygulamalı Matematik, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, İstatistik veya İstatistik ve Bilgisayar, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık, Harita Mühendisliği veya Geomatik Mühendisliği, Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı, Maden, Ziraat Mühendisliği, Orman Mühendisliği lisans programından mezun olmak. (Memur Alımı)

Gelir İdaresi Başkanlığı Personel Alımı için: Avukatlık başvuru şartları: ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) grubu KPSS P3 türünden 70 (yetmiş) ve üzeri puan almış olması şart. (Memur Alımı)

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı için: Kamu Personeli Seçme Sınavından (2016 KPSS P3) en az 70 puan almış olması, Orman Mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. (Memur Alımı)

TUBİTAK Teknik Personel Alımı için: Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, Fizik, İstatistik, Matematik, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden birini ya da Astsubay Meslek Yüksekokulu Elektronik Haberleşme Teknolojisi programını bitirmiş olmak şart. (Memur Alımı)

Kalkınma Bakanlığı Personel Alımı için: En az 4 yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının ilan edilen bölümlerinden mezun olması, Giriş sınavının yazılı kısmının yapılacağı yılın Ocak ayının birinci günü itibariyle otuz beş (35) yaşını doldurmamış olması (01 Ocak 1981 ve daha sonra doğmuş olmak), İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinden en az biri için sınav tarihinden önceki beş yıl içinde yapılmış Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az yetmiş (70) puan almış olması şart. (Memur Alımı)

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı için: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması, mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. (Memur Alımı)

Sözleşmeli Er alımı için: En az İlköğretim (ortaokul-8 yıl) Mezunu Adayların Askerlik Hizmetine başlamış veya bitirmiş olmaları gerekmektedir. En az ortaöğretim (lise) mezunu olanlar askere henüz başlamamış olanlar da ilana başvurabilecek. Tüm adayların yirmi beş (25) yaşını bitirmemiş, 20 yaşından gün almış olması (01 Ocak 1991 ile 31 Aralık 1996 tarihleri arasında doğanlar) bu ilana başvurabilecektir. (Askeri Alımlar)

Uzman erbaş alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak, En az lise ve dengi okul mezunu olmak, Düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla yirmi beş (25) yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1991 tarihi ve sonrasında doğanlar) ilanlara başvurabilecektir. (Askeri Alımlar)

Kastamonu Doğanyurt SYDV Personel Alımı için: 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümlerinden mezun olması, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir. (SYDV Alımları)

Aksaray Şefkat Eli Projesi Sarıyahşi SYDV Personel Alımı için: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 – 40 yaşları arasında olması, Yaşlı bakım hizmetleri konusunda istihdam edileceğinden başvuruların içerisinden öncelikle sertifika sahibi olanlar tercih edilecektir. (SYDV Alımları)

Aksaray Ağaçören SYDV Memur Alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Sürücü Belgesi (B) sınıfı ehliyetine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir. Bilgisayar eğitimi almış olmak ve bunu M.E.B onaylı belgesi olması, Bayan Personel alınacağından başvuracak adayların bayan olması gerekmektedir. 2016 yılında yapılan ÖSYM KPSS P3 puan türüne göre 60 puan ve üzeri almış olması şarttır. (SYDV Alımları)

Kastamonu Taşköprü SYDV Personel Alımı için: En az 4 yıllık Örgün Öğretim lisans İİBF ve Siyasal Bilgiler Fakültesinin İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi ve Maliye bölümlerinden mezun olması, MEB onaylı bilgisayar sertifikası bulunması, B sınıfı ehliyet olması, Daha önce En az 6 ay büro işinde sigortalı olarak çalışmış olması büro tecrübesine sahip olması (sigorta giriş-çıkış belgesi istenecektir), Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından 2016 KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak şart. (SYDV Alımları)

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı için: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması, mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir. (Memur Alımı)

Merkez Bankası Personel Alımı için: Bankanın ana faaliyet alanına giren, ekonometrik modelleme, makroiktisat ve parasal iktisat, uluslararası iktisat, finansal iktisat, endüstri iktisadı, işgücü ve demografi iktisadı; ekonomik kalkınma, teknolojik değişim ve büyüme; tarım iktisadı, kentsel iktisat ve gayrimenkul iktisadı konuları ile ilgili bir dalda doktora derecesine sahip olmak ya da doktora derecesini 2017 yılı sonu itibarıyla alacak olmak. (Memur Alımı)

Milli Savunma Bakanlığı Bilişim Personel Alımı için: Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması dört yıllık fen edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik ve matematik mezun olmak. Ayrıca Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi, KPSS 2015 veya 2016 KPSS P3 puan türünden en az 70 puanı olması ve İngilizce dilinde KPDS YDS alınan puanı olması şart. (Memur Alımı)

SGK Memur Alımı için: Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği, Muhasebe, işletme, çalışma ekonomisi, sosyal güvenlik, finans ya da eşdeğeri bir alanda lisans mezunu olması şart. (Memur Alımı)

Hacettepe Üniversitesi Memur Alımı için: Ortaöğretim kurumlarının Otelcilik ve Turizm / Mesleki ve Teknik Liselerin yiyecek ve içecek bölümlerinin mutfak dalından mezun olması ve Alanında en az 2 yıl tecrübeli olması gerekmektedir. Otelcilik ve Turizm / Mesleki ve Teknik Liselerin yiyecek ve içecek bölümlerinin servis dalından mezun olması ve Alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak şart. Gıda Mühendisliği alımı için alanından mezun olması ve Alanında en az 2 yıl tecrübeli olması gerekmektedir. Büro Personeli pozisyonu için İktisadi İdari Bilimler Fakültesi veya Siyasal Bilimler Fakültesi mezunu olması ve Microsoft Office uygulamalarına belgelemek kaydıyla hakim olması gerekmektedir. (Memur Alımı)

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
17 Yorum