40 Yaş En Az Lise Bekçi Alımı Online Başvuruları Alınıyor (DSİ Başvuru)

40 Yaş En Az Lise Bekçi Alımı Online Başvuruları Alınıyor (DSİ Başvuru)

Güncel bekçi alımları için başvurular sona eriyor. Devlet Su İşleri DSİ bünyesinde olmak üzere yeni kadrolara 21 şehirde 50 kadroya bekçi alımı yapılacak. İşte il kontenjanları ve tüm sürece dair detaylar.

DSİ yeni bekçi alımı başvuruları tamamlanıyor. Devlet Su İşleri DSİ Günel Müdürlüğüne 21 farklı şehirde olmak üzere bekçi alımlarına başvuru için süreç tamamlanacak. DSİ bünyesinde koruma ve güvenlik hizmetleri için olmak üzere sürekli işçi pozisyonunda bekçi alımlarına kimler başvurabilecek? İşte sürece dair gerekli tüm başvuruları ve şartları hazırladığımız haberimiz.

DSİ bekçi alımı 21 şehir kontenjanı

Bursa 9, İzmir 1, Eskişehir 2, Konya 4, Karaman 1, Aksaray 1, Niğde 2, Bolu 1, Adana 1, Osmaniye 1, Diyarbakır 9, Yozgat 1, Antalya 1, İstanbul 6, Mardin 1, Van 2, Kahramanmaraş 1, Gaziantep 1, Trabzon 3, Giresun 1, Gümüşhane 1 olmak olarak toplamda 50 kadro verildi.

Devlet Su İşleri bekçi alımları (genel şartlar)

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, 18 yaşını tamamlamış olmak, en fazla 40 yaşında olmak şartı var. Bu kapsamda 25 Temmuz 1982 tarihinden sonra doğmuş olmak gerekiyor. En az lise mezunları başvurabilir. Askerlikle ilişiği olmamak, geçerliliği devam eden Silahlı Özel Güvenlik belgesi ve kartına sahip olmak, Psikoteknik raporuna sahip olmak şartları var.

Bekçi alımları başvuru süreci

Devlet Su İşleri Bekçi alımları 21 şehir için olacak. Bu kapsamda adayların başvuru yapacağı ilde ikamet ediyor olması şartı var. Sadece bir il için başvuru yapılabilir. Başvuru iş ve işlemleri İŞKUR üzerinden 29 Temmuz 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilecektir. İşte gerekli başvuru hususları.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/dsi-isci-alimi.20220725091837.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum