4943 - 5902 TL Maaşla Yeni Memur Alımı 10 Ocak Son (İkamet Şartsız)

4943 - 5902 TL Maaşla Yeni Memur Alımı 10 Ocak Son (İkamet Şartsız)

Lise önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolara memur alımı başvuruları tamamlanıyor. İşte süreç ve tüm şartlar.

Kamu Üniversitesi bünyesinde İKAMET ŞARTSIZ olmak üzere Koruma ve Güvenlik Personeli alımı ile Destek Personeli (Temizlik personeli) alımı başvuruları tamamlanıyor. Bayburt Üniversitesi lise, önlisans ve lisans mezunu kamu personel atama süreci 10 Ocak son. Atamalar KPSS sırasına göre mülakatsız olacak. İŞ İLANLARI KARİYER olarak tüm süreci ve detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

bayburt.jpg

Bayburt Üniversitesi 4/B memur alımı (Mezuniyetler)

  • 6 Koruma ve Güvenlik Personeli (Erkek) kadrosuna başvuru için lisans, önlisans, ortaöğretim mezunlarından atama yapılacak.
  • 4 Destek Personeli - Temizlik (Erkek) kadrosuna başvuru için lisans, önlisans, ortaöğretim mezunlarından atama yapılacak.
  • Koruma ve Güvenlik personeli için 2022 Ocak maaşı 5 bin 902 TL’dir. Destek Personeli - Temizlik için 2022 Ocak maaşı 4 bin 943 TL’dir. Kılavuzdaki maaşlara Ocak 2022 zammı olan % 30.5 artış eklenmiştir.

Sözleşmeli memur alımı (Genel Şartlar)

  • Başvuru yapacak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartları taşıması ve şu diğer koşullara haiz olması gerekiyor.
  • 2020 yılı itibarıyla Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve lise mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 55 puan almış olması,
  • Askerlik ile ilişiği bulunmaması,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması şartı var.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı şartları: En az ortaöğretim mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 30 yaşını bitirmemiş olmak, 170 cm’den kısa boylu olmamak ve kılavuzdaki diğer hususlara haiz olmak gerekiyor.

Destek personeli alımı başvuru genel şartları: En az lise mezunu olmak, 35 yaşını bitirmemiş olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Bayburt Üniversitesi personel alımı için adaylar başvurularını 10 Ocak 2022 tarihine kadar ikamet şartı olmadan yapmaları gerekmektedir. İşte başvurulara dair gerekli başvuru kılavuzu:

>>> TIKLA HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bayburt.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum