4/B Sözleşmeli Memur Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor (KPSS Şartsız)

4/B Sözleşmeli Memur Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor (KPSS Şartsız)

Kamu üniversitesi tarafından yüksek maaşla kamu personel alımı başvuru süreci tamamlanıyor. KPSS şartı da gerektirmeyen sözleşmeli 4/B memur personel alımı başvuruları ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Kamu Üniversitesine ikamet ve KPSS şartı olmadan yeni memur personel alımı başvuruları sona eriyor. Necmettin Erbakan Üniversitesi yüksek maaş verilecek sözleşmeli 4/B personel alımı yapıyor. İşte sürece dair gerekli tüm bilgileri İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız haberimiz.

Necmettin Erbakan Üniversitesi başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak gerekiyor. KPSS puan şartı yok. Puanı olmayan adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaklardır. İşte gerekli başvurulara dair mezuniyetler.

Memur personel alımı mezuniyetler

Necmettin Erbakan Üniversitesi memur alımına başvuru için adayların bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olması gerekiyor. Öte yandan diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da başvurabilir.

Başvuru belgeleri nelerdir?

Vesikalık fotoğraf, Nüfus cüzdanı/kimlik kartı fotokopisi, Özgeçmiş belgesi, Lisans diploması, KPSS sonuç belgesi (KPSS (P3) puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS (P3) puanı 70 (yetmiş) olarak değerlendirilecektir.),

YDS alınan puanı veya bu dilde yapılan yabancı dil sınavlarından ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti, Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Adli sicil kaydı istenmektedir.

Kamu memur alımı süreci

Necmettin Erbakan Üniversitesi memur personel alımı başvuruları 10 Mayıs’a kadar tamamlanabilir. Başvurular ikamet şartsız olmak üzere sadece şahsen yapılması gerekiyor. İşte başvurulara dair tüm hususların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/necmettin-erbakan-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.