4/B Tekniker Büro Personeli Hemşire Diyetisyen Psikolog Eczacı Alımı Başladı

4/B Tekniker Büro Personeli Hemşire Diyetisyen Psikolog Eczacı Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde en az lise mezunlarının başvuru yapabileceği sözleşmeli 4/B memur alımı başvuruları başladı. Adaylar sürece dair gerekli başvuruları ve tüm detayları bu haberimizde bulabilir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni kamu personel alımı başvuru ilanı yayımlandı. Üniversiteye 4/B sözleşmeli personel alımı 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle yapılacak. İŞ İLANLARI KARİYER olarak sürece dair detayları ve tüm başvuruları bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar.

Sütçü İmam Üniversitesi memur alımı unvanları

1 Eczacı alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık bölümü lisans mezunu olmak,

2 Hemşire alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak,

1 Psikolog alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Psikoloji bölümü lisans mezunu olmak,

1 Diyetisyen alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla alanında en az 3 yıl tecrübeli ve ISO 22000: 2005 Gıda Güvenliği eğitim sertifikası ile onkoloji diyetisyenliği sertifikasına sahip olmak,

1 Büro Personeli alımı için Ortaöğretim (Meslek Lisesi) Bilgisayar Bölümü mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla kamu hastanelerinin faturalama biriminde en az 5 yıl çalışmış olmak,

1 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerliği bölümü önlisans mezunu olmak,

1 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Diş Protez Teknikerliği / Diş Protez Teknolojisi bölümü önlisans mezunu olmak,

1 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü önlisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla DNA İzolasyonu ve PCR Cihaz Kullanım eğitimi almış, üniversite hastanelerinde tıbbi sekreter ve taşınırların kayıt ve satın alma birimlerinde deneyimi olmak,

1 Diğer Sağlık Personeli alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerliği bölümü ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

Kamu personel maaş detayları

Eczacı 7.363.13 TL,

Hemşire 6.728.04 TL,

Psikolog 6.728.04 TL,

Diyetisyen 6.728.04 TL,,

Büro Personeli 5.187.88 TL,

Sağlık Teknikeri 6.416.96 TL,

Diğer Sağlık Personeli 6.416.96 TL brüt maaş verilecektir.

Memur alımları başvuru genel şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunundaki şartlara haiz olmak, Erkek adayların askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak gerekiyor.

Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz, ayrıca adayların 2020 KPSSP3, KPSSP93 veya KPSSP94 puan türüne sahip olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmaması gerekiyor.

Memur alımı başvuru süreci

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi memur alımı başvuruları şahsen ya da posta ile olacaktır. 23 Mayıs itibarıyla süreç başladı. Adaylar 6 Haziran’a kadar başvuru iş ve işlemlerini tamamlayabileceklerdir. İşte gerekli başvurular ve tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sutcu-imam-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum