5 Bakanlık 3 Bin 578 Kamu Personel Alımı Başvuruları (Ortaokul Lise MYO Lisans)

5 Bakanlık 3 Bin 578 Kamu Personel Alımı Başvuruları (Ortaokul Lise MYO Lisans)

5 Bakanlık bünyesinde en az ortaokul olmak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu adayların da başvuru yapabileceği kadrolara kamu personel alımı başvuruları alınıyor. İşte sürece dair tüm detaylar.

Adalet Bakanlığı memur alımı, Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı, Dışişleri Bakanlığı memur alımı, İçişleri Bakanlığı 3 bin 546 memur alımı, Sağlık Bakanlığı personel alımı olmak üzere 5 bakanlık bünyesinde başvurular devam ediyor. Sürece dair tüm detayları ve başvuru ilanlarını hemen aşağıdaki bağlantılarda tek tek inceleyebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı personel alımı

Sağlık Bakanlığı tarafından 2022/2. Dönem personel alımı başvuruları alınmaya başladı. Kura ile atama duyurusu kapsamında başvurular alınıyor. Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için ilk defa ve yeniden atama kura takviminin açıklanmasıyla süreç devam ediyor. Tüm detayları aşağıdaki bağlantıdan hemen inceleyebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı 3 bin 546 memur alımı

İçişleri Bakanlığı tarafından 3 bin 546 kadro için yeni memur alımı başvuru ilanı yayımlandı. Farklı branşlarda lise, önlisans ve lisans mezunu memur alımları yapılıyor. 81 şehirde olmak üzere başvurular Haziran ayında alınacak.

20 Kağıt Restoratörü alımı, 1 Arşiv Uzmanı alımı, 5 Avukat alımı, 2 Psikolog alımı, 1 Sosyal Çalışmacı alımı, 1 Programcı alımı, 1 Tekniker Harita alımı, 1 Diğer Teknik Hiz. Pers. Grafiker alımı, 11 Şehir Plancısı alımı, 25 Mühendis alımı, 7 Bilgisayar, 4 Makine, 5 Elektrik-Elektronik, 2 Yazılım, 2 Endüstri, 2 İnşaat, 2 Harita mühendisi alımı, 1 Mütercim Tercüman (İngilizce) alımı, 114 Büro Personeli alımı, 10 Şoför alımı, 50 Temizlik Görevlisi alımı olmak üzere 3 bin 546 kadroya dair tüm detaylar şu şekildedir:

Dışişleri Bakanlığı memur alımı

Dışişleri Bakanlığı bünyesinde Kamu Personel Seçme Sınavı “KPSS” puan üstünlüğüne göre olmak üzere sözleşmeli kamu personel alımı başladı. Başvuru için adayların hemen bu paragrafın sonunda yer alan haberimizdeki bağlantıdaki haberde gerekli başvuru bölümlerini bulabilir. Adaylar ilgili lise bölümlerinden mezun olması şartı var. İşte detaylar:

Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yeni kamu personel alımı başvuruları alınmaya başladı.  Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü (UTAEM) bünyesinde en az ortaokul mezunu 2 aşçı yardımcısı alımı açıklandı. Süreç 30 Mayıs'a kadar devam edecek. Aşağıdaki bağlantıdan hemen detayları inceleyebilirsiniz.

Adalet Bakanlığı memur alımı

Adalet Bakanlığı bünyesinde iki yeni başvuru ilanı yayımlandı. Bakanlık farklı branşlarda sözleşmeli kamu personel atama başvuru süreci başladı. 5 Kıdemli Java Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı, 1 Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı alımı, 5 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, Web Önyüz Geliştirme Uzmanı, Android Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı alımı, 2 Sistem Uzmanı, Veri Tabanı Güvenliği Uzmanı, Kaynak Kod Analiz Uzmanı alımı, 6 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, Web Önyüz Geliştirme Uzmanı alımı, 3 Sistem Uzmanı, Network (Ağ) Uzmanı, Kaynak Kod Analiz Uzmanı alımı ile ikinci ilanda 6 çözümleyici kadrosu ile birlikte toplamda 28 kadro için başvuru alıyor. İşte tüm detayları bulacağınız haberimiz.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum