5 Kurum A Grubu Memur (Kariyer Meslek) İlanları Yayımladı

5 Kurum A Grubu Memur (Kariyer Meslek) İlanları Yayımladı

5 kamu kurumuna yeni memur alımları yapılacak. A grubu memur alımları kapsamında kariyer meslek personeli alımları başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık.

Temmuz ayı A Grubu Memur (Kariyer Meslek) İlanları kapsamında 5 kamu kurumu için GÜNCEL başvurular yayımlandı. Kişisel Verileri Koruma Kurumu, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Altunhisar Belediye Başkanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yeni kadrolara başvurular bu haberimizde.

KURUMSAL BAZDA KONTENJANLAR

Kişisel Verileri Koruma Kurumu 10 kişisel verileri koruma uzman yardımcısı alacak

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü 5 müfettiş yardımcısı alacaktır

İletişim Başkanlığı 30 uzman yardımcısı alacak

Altunhisar Belediye Başkanlığı 1 muhasebeci alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 10 coğrafi bilgi sistemi uzman yardımcısı alacak. İşte tüm memur alımları başvurularına dair detaylar: MAVİ başlıklara tıklayarak ilgili haberlerin kılavuzlarına erişim sağlayabilirsiniz.

TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ DAİMİ 5 KAMU PERSONEL ALIMI

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız daimi kadroda 5 Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 Temmuz - 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacaklardır. Maden, Jeoloji, Jeofizik, Kimya, Makine, İnşaat veya Elektrik Mühendisi yetiştiren fakülteleri veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yerli ve yabancı eğitim kurumlarından birini bitirmiş olmak şartı aranmaktadır.

KVKK GİH SINIFINDA 10 KAMU PERSONELİ ALIMI

Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartı olmadan GİH sınıfında 10 Uzman Yardımcısı alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 31 Ağustos – 27 Eylül 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

CUMHURBAŞKANLIĞI GİH SINIFI 30 PERSONEL ALIMLARI

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet ve KPSS şartsız daimi kadroda GİH sınıfında toplamda 30 kamu personeli alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 9 - 20 Ağustos 2021 tarihine kadar yapacaklardır. Hukuk, siyasal bilgiler, iktisadî ve idarî bilimler, işletme ve iktisat fakültelerinden, İletişim fakültelerinden, Mühendislik fakültelerinin lisans bölümleri ile matematik ve istatistik lisans bölümlerinden, İlgili fakültelerin psikoloji, antropoloji, sosyoloji, sosyal antropoloji, halkbilim, insan ve toplum bilimleri bölümlerinden, veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

ALTUNHİSAR BELEDİYESİ MUHASEBECİ ALIMI

Niğde İli Altunhisar Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartı olmadan daimi kadroda KPSS 70 puanla 1 Muhasebeci alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 23 – 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Maliye, Muhasebe, İktisat, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi veya Muhasebe Bilgi Sistemleri programlarının herhangi birinden mezun olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 2021 YILI KADROLU MEMUR ALACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına GİH sınıfı 7. derece memur kadrolarına yapılacak 10 kamu personeli alımı için duyuru yayımladı. 31 Aralık 2020'de yayımlanan duyuru ile 10 adet kadroya atama yapılmak üzere yazılı ve sözlü sınavla Coğrafi Bilgi Sistemi Uzman Yardımcısı alımları yapılacağı belirtildi. Başvuru ilanı henüz yayımlanmadı. İlanın yayımlanması için adaylar 7 aya yakın süredir bekliyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.