5 Kuruma Çok Sayıda Personel Alımı Bugün Başladı “22 Kasım”

5 Kuruma Çok Sayıda Personel Alımı Bugün Başladı “22 Kasım”

22 Kasım 2021 Pazartesi günü itibarıyla 5 farklı kuruma çok sayıda yeni personel alımı bugün açıklandı. İşte başvuru ilanları ve tüm detaylar.

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, personel alımları kapsamında başvuru ilanları yayımlandı. 22 Kasım 2021 tarihi itibarıyla BUGÜN yayımlanan ilanlara dair başvuru kılavuzları, kontenjanlar ve tüm başvuru detayları bu yazımızda yer alıyor.

Kamu personeli alımı kontenjanları

  • Türkiye Taş Kömürü Genel Müdürlüğü 30 sürekli işçi alımı,
  • Dokuz Eylül Üniversite 59 personel alımı,
  • ODTÜ 42 personel alımı
  • Kocaeli Üniversitesi 19 personel alımı

Balıkesir Üniversitesi 15 personel alımı olmak üzere 165 yeni memur, personel, işçi alımları açıklandı. İşte detaylar be tüm başvuru süreçleri:

Türkiye Taş Kömürü Genel Müdürlüğü 30 Sürekli İşçi Alımı

Türkiye Taş Kömürü Genel Müdürlüğü (TTK) bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 30 İşçi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı istenmemektedir.

TTK Personel alımında unvan ve sayı dağılımı: 11 Elektrik Ark Kaynakçısı (Makine ile), 4 Temel İmalat (Talaşlı) ve Montaj İşçisi, 1 Bobin Sarma İşçisi (Elektrik), 13 Mekanizasyon Pres İşçisi ve 1 Ağaç İşleri Teknisyeni.

TTK Genel Müdürlüğü personel alımı başvuru için süre: Adaylar başvurularını 26 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Dokuz Eylül Üniversite 59 Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 59 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS taban puan ve ikamet şartı yoktur. Adaylara yazılı sözlü sınav yapılmayacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı: 53 Hemşire, 4 Sağlık Teknikeri, 1 Röntgen Teknisyeni ve 1 Temizlik Görevlisi.

Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı: Personel alımı için başvurular ilanın gazetede yayımlandığı günü (22 Kasım 2021) izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) yapılacaktır.

ODTÜ 42 Personel Alımı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 42 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS 60 puan şartı olup ikamet şartı yoktur. Adaylara yazılı sözlü sınav yapılmayacaktır.

ODTÜ alınacak personellerin unvan ve sayıları: 7 Büro Personeli, 3 Aşçı, 5 Korum ve Güvenlik Görevlisi ve 27 Temizlik Personeli.

ODTÜ Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı: Personel alımı için başvurular 6 Aralık 2021 saat 17:30’a kadar yapılacaktır.

Kocaeli Üniversitesi 19 Personel Alımı

Kocaeli tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS puan sıralaması ile en az lise mezun 19 personel alımı yapılacağı açıklandı. Kocaeli Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 19 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Kocaeli Üniversitesi alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı: 1 Eczacı, 2 Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, 1 Sağlık Teknikeri, 10 Büro Personeli ve 5 Destek Personeli.

Kocaeli Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi: Personel alımı için başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten (22 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde yapılacaktır.

Balıkesir Üniversitesi 15 Personel Alımı

Balıkesir Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS60 puanla en az lise mezunu 15 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp sınav yapılmayacaktır.

Balıkesir Üniversitesi alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı: 5 Teknisyen, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 5 Temizlik Personeli.

Balıkesir Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı: Personel alımı için başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten (22 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.