5 Şehre Sözleşmeli 4/B Kamu Personel Alımı Başvuruları Başladı

5 Şehre Sözleşmeli 4/B Kamu Personel Alımı Başvuruları Başladı

Kamu kurumu bünyesinde yeni ve sözleşmeli 4/B personel alımı yapılacak. Sürece dair gerekli başvuruları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte süreç ve tüm şartlara dair detaylar.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) bünyesinde olmak üzere 5 şehirde yeni kamu personel alımı başladı. Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illeri için sözleşmeli kamu memur alımına dair gerekli başvuruları ve tüm süreci bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar ve başvurular.

Kamu memur alımı genel şartlar

Başvuru için Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, KHK ile görevinden çıkarılmamış olmak, KPSS’den en az 80 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı mezuniyetler

1 kadro için İşletme, Uluslararası İlişkiler, 1 kadro için İktisat, 1 kadro için Şehir ve Bölge Planlama, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, 1 kadro için Şehir ve Bölge Planlama, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği mezunu olmak gerekiyor.

Doğu Marmara Kalkınma memur alımı başvuruları

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı “Marka” için kamu personeli alımı başvuruları online olarak yapılacak. Süreç başladı. Adaylar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden 3 Temmuz’a kadar iş ve işlemlerini yerine getirebilirler. İşte başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/marka-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.