500 Polis Özel Harekat alımı kılavuzu yayımlandı

500 PÖH alımı kılavuzu yayımlanarak adayların erişimine açıldı. Yayımlanan kılavuza göre en az lise en fazla lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

EGM 25.Dönem 2.500 POMEM ve PÖH Alımı Başvuru Kılavuzu ve TarihiEGM 25.Dönem 2.500 POMEM ve PÖH alımı başvuru kılavuzu, şartları ve tarihi açıklandı. Polis Akademisi tarafından yayınlanan duyuru ile adaylar evrak eksikliklerini gidermeye ve başvuru tarihinde nasıl başvuru yapacağını araştırıyor.

EGM 25.Dönem 2.500 POMEM ve PÖH alımı başvuru şartları, kılavuzu ve tarihi açıklandı. Yayımlanan kılavuzlara göre adaylardan hangi şartlar arandığı, başvuru tarihi ve şekli nasıl olacağı anlatıldı. Yayımlanan kılavuzlara göre adaylar nasıl başvuru yapacak?En az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 500 PÖH alımı başvurusunda lise ve önlisans mezunları KPSS 65 puanla başvuru yapabilir. Lisans mezunları KPSS 60 puanla başvuru yapabiliyor. 2000 komiser yardımcısı alımına sadece lisans mezunu KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilir. Lisans mezunları KPSS 2019 veya 2019 puanında en yüksek olanı kullanabilir.PÖH alımı için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kaynak: EGM 25.Dönem 2.500 POMEM ve PÖH Alımı Başvuru Kılavuzu ve Tarihi 

VİDEOYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Benzer Videolar